...... suku, kaverit ? Tämä oli naiselta miehelle.
Kyssäri koskee niitä joilla on uusi ihastus ja ikävöi tätä, eikä uskalla "pilata" mainettaan alkamalla parisuhteeseen "hyljeksityn" kanssa? Liian järkipohjalta siis ajattelee mies, sivuutten siksi tunteet ja kärsii hiljaa,ottaa sitten lopuksi sen kulissi naisen.
Kyssäri koskee niitä joilla on uusi ihastus ja ikävöi tätä, eikä uskalla "pilata" mainettaan alkamalla parisuhteeseen "hyljeksityn" kanssa? Liian järkipohjalta siis ajattelee mies, sivuutten siksi tunteet ja kärsii hiljaa,ottaa sitten lopuksi sen kulissi naisen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ei se kaipaamasi siitä muutu. Jos nyt hyljeksii ja on epävarma, niin helposti on sitä jatkossakin.
En tiedä enään mitään.
Aina hyvä ajatella, et kaikki voi vaikuttaa kaikkeen? Jollei toista tunne, epäilyksen aiheuttajia voi olla kaikenlaisia. Menneisyydessä voi olla asioita, miksi toisen kaveripiirikin voi olla yksi syy hylkimiseen tai asioiden etenemättömyyteen toivomallasi tavalla? Itsellä uskon puute hyvään, luo pelkoa mm. tehdä aloitteita.
Olen nainen eikä minulla ole kokemusta vastaavasta, mutta voisin kuvitella, että tuo suku- tai kaveripaine saattaa vaikuttaa joihinkin teinipoikiin.
Katto peiliin ukkeli, äläkä esitä taasen naista! Et tiedä toisten tunteita!
Jonkunlaista luottamuspulaa on ihmisillä jo pitkälle aikuisuuteen nykypäivän älylaitteiden takia siis väitän, en tiedä. Kyllä itsekkin vainoharhanen on ollut jos käy yleisissä vessoissa tai pukukopissa et onko kameraa jossain?
Sama gubbe se on mikä aloituksenkin kirjoitti, eipä sen juttuja juuri kukaan muu ns noteeraa. Kukaan järkevä ainakaan esimerkiksi siten, että neuvoisi ja pätisi sitä (tunnistamakseen) naiseksi kuvitellen kuin viimeistä päivää😂
Onko sulla mies nielenterbwyshäirilitötä kun noin?
Kylläpä palstan satusedällä on taas älyvapaata kerrontaa😂
Missä sä idiootti kyttäät ja tulkitset noilla selkeästi harvoilla aivosoluillasi? Äänessä pitää koko ajan olla vaikka näin paskasaitilla?
Sinulla jolla ei ole kaikki kunnossa ja joka olet koko ajan äänessä ei ole mitään kykyä suhteuttaa omia mielikuvitushuttujasi näihin miehen trollaamiin sukudraamoihin vaan yrität spinnata hermoromahduksen partaalla jotain mikä ei ikinä stemmaa mihinkään. Olet sketsi.
Näyttää siltä että jotkut kommentit ilmeisesti osuvat niin hyvin kohdalleen että siitä sitten hieman innostuu välillä ja karkaa mopo käsistä 😁
Yksi äijä eli sinä jorisemassa joutavia tässä aloituksessasi ja joku yhtä kuutamolla oleva katkera veistelemässä jotain omituista väliin. On meillä hieno palstashow taas tänäänkin😂
Ei kyllä
Teidän kulttuuri on siitä outo, ettö puoliso naidaan sukua varten, ei itseä varten. Varmaan suvun miehetki testaa sen naitavan naisen ensin, onko sopiva. 🤮
Ei kai ny sentään testaa. Mä nain ainaki iteseä varten.