Tykkä ilmeisesti rakastui tähän uuteen mieheen miehen työn kautta, mies on hieroja. Eikö ole kyseenalaista ammattietiikka se että hieroja ottaa asiakkaansa työaikana?
Ilmeisesti mies on saanut Tykän kiihoittumaan äärimmilleen. Miksi mies ei lopettanut ja sanonut naiselle että nyt ollaan töissä ja sinulla on perhe.
Hierojien ammattietiikka
Anonyymi-ap
3
303
Vastaukset
- Anonyymi
Win-win-tilanne. Syytteenhän se ukkopolo olis saanut tai metoo-kampanjan niskaansa jos olisi ohittanut tarjolla olleen "äärimmilleen kiihotetun" kamppeen.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17998170U
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Rakastuminen ei ole kiinni ammatista. Se voi tapahtua missä vain. Kaksi kohtaa ja ⚡. Jos on sitä suurta tunnettu. Pelkkä ihastuminen on eri asia eikä siinä kannata liittoa rikkoa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2774722Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343050Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit452931Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k372899Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?771826Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061694Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281531- 621459
- 971322
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271222