Tykkä ilmeisesti rakastui tähän uuteen mieheen miehen työn kautta, mies on hieroja. Eikö ole kyseenalaista ammattietiikka se että hieroja ottaa asiakkaansa työaikana?
Ilmeisesti mies on saanut Tykän kiihoittumaan äärimmilleen. Miksi mies ei lopettanut ja sanonut naiselle että nyt ollaan töissä ja sinulla on perhe.
Hierojien ammattietiikka
Anonyymi-ap
3
300
Vastaukset
- Anonyymi
Win-win-tilanne. Syytteenhän se ukkopolo olis saanut tai metoo-kampanjan niskaansa jos olisi ohittanut tarjolla olleen "äärimmilleen kiihotetun" kamppeen.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17998170U
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Rakastuminen ei ole kiinni ammatista. Se voi tapahtua missä vain. Kaksi kohtaa ja ⚡. Jos on sitä suurta tunnettu. Pelkkä ihastuminen on eri asia eikä siinä kannata liittoa rikkoa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1283912Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans143361- 193285
- 793237
Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe573214- 292875
- 472677
- 542617
- 672397
- 192337