Miehellä on erektiolääkkeitä

Anonyymi-ap

Ollaan miehen kanssa tapailu hetken aikaa, mies kertoi että ei ole mua ennen ollut mitään suhteita naisten kanssa. Silti tälle oli määrätty lääkkeitä tähän vaivaan. Kysyn sitä valehteleeko mies mulle vai muuten vain määrätty tälle nuo

5

631

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Saattaahan se mies olla joskus ollut naisten kanssa seksuaalisesti kanssakäymisessä, muttei ole seurustellut kenenkään kanssa. Jos hän tarkoittaakin, ettei ole ollut pidemmässä parisuhteessa kenenkään kanssa.
      Ja onko siitä nyt mitään haittaa, jos hän joutuu käyttämään erektiolääkkeitä ?
      Voihan se olla, että lääkkeet voi heittää pois, jos teidän mahdollinen suhde alkaa toimia hyvin. Voi olla jotain alkujännitystäkin ilmassa.
      Ja ainahan voit kysyä häneltä mahdollisista entisistä naikkosista, onko ollut mitään pidempää suhdetta tms.

    • Anonyymi

      No voihan se olla niin että miehellä on voinut olla jokin sairaus missä on todettu tietyn hormoonin puute ja saanut siihen lääkkeet .toiset eivät vaan halua avautua kaikista asioista jotka ovat arkoja .
      Joten ei pitäisi mistää valehtelusta heti syyttää sillä syitä voi olla monia jota hän ehkä haluaa pitää omana tietonaan. Katsele tilannetta rauhassa usein ne asiat ovat yksinkertaisimpia mitä luulee.

    • Anonyymi

      Onko mies ollut eturauhasen tutkimuksissa ja koepalojen otossa?

    • Anonyymi

      Joitakin erektioläkkeitä käytetään muuhunkin tarkoitukseen esim. eturauhasen liikakasvun, jota alkaa esiintyä n. 50 v iässä, hoitoon tosin annostus on lievempi mutta jokapäiväistä. Kannattaa suhtautua rauhallisesti ja ottaa hyödyt käyttöön.

    • Anonyymi

      Jos oli varautunut,jos sauma sattuisi kohdalle!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      143
      7012
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      49
      5981
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      59
      4495
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      70
      4021
    5. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      95
      3594
    6. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      29
      3585
    7. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3444
    8. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      154
      3309
    9. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      5
      1724
    10. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1622
    Aihe