Naviren yritysalue

On ollut paljon juttua tuosta Naviresta, mutta missäpäin Naantalia tälläinen yritysalue oikein on kun ei mistää saa mitään tietoa.
6449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikös se ole siellä saaressa mihin menee Ukkopekan silta. En nyt muista saaren nimeä.

Äänestä

asuntomessuilla

Äänestä

Se on luonnonmaalla. Korjaustelakan ympäristössä.

Äänestä
  • Sinne tulossa aika iso teollisuus komplexi.

    Äänestä

Tuleeko sinne parakki asuntola?

Äänestä
  • Ei tule vaan valtavia investointeja ja suuria teollisuus keskittymiä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

On ollut paljon juttua tuosta Naviresta, mutta missäpäin Naantalia tälläinen yritysalue oikein on kun ei mistää saa mitään tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu