Kokoomuslainen politiikko

Yrittää savustaa Junnilan ulos. Vasurit liittyneet mukaan. Onko kyseisellä herralla jotakin herra Junnilaa vastaan. Herra Junnilalla ei ainakaan rikosrekisteriä ole.
5359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taitaa jollakin toisella kuin Junnilalla poltella ?

Äänestä
  • Ja Turussa uhkailee komendantti Åland hallituksen kaatumisesta.
    Saa nähdä pelästyykö Naantalin porvarit ?

    Äänestä

Pelkääkö kokoomus persujen nousua. Raision persut jo ehdotti luopumista pride liputuksesta.

Äänestä

Mites ne omat bisnekset ? Viedään huomio muualle ?

Äänestä

Ääriliberaalit kokoomuslaiset ja kommunistit ovat samaa sakkia .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Yrittää savustaa Junnilan ulos. Vasurit liittyneet mukaan. Onko kyseisellä herralla jotakin herra Junnilaa vastaan. Herra Junnilalla ei ainakaan rikosrekisteriä ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu