Voi juma että pitää täälläkin olla joka asiasta nillittäjiä.
Menkää sanomaan henkilöille nenätysten asiat suoraan älkääkä täällä itkekö asioista v.. un velliperseet
Kaiken maailman nillittäjät täällä
19
523
Vastaukset
- Anonyymi
Suurin osa ihmisistä on seläntakana nillittäjiä.
Mulkeroisia. - Anonyymi
Et varmaan yksinkertaisena huomaa asiaa, mutta sorruit juuri samaan surkeuteen. Hommaa nyt sinäkin se elämä ja lopeta se nillittäminen.
- Anonyymi
Taidat itse olla yksi sellainen nillittäjä ressukkakun aloit nyyhkyttää siellä
- Anonyymi
Kävikö tunteisiin nillittäjä
- Anonyymi
Itse tulit nillittää tänne ja mulla on kanttia tulla sanoo päin naamaakin asiat vaikkapa sullekin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itse tulit nillittää tänne ja mulla on kanttia tulla sanoo päin naamaakin asiat vaikkapa sullekin
Aina voit tulla sanomaan päin naamaa. Et uskalla!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aina voit tulla sanomaan päin naamaa. Et uskalla!!!
Voi voi. Sano vaan aika ja paikka. Saat samalla nenän kipeeks
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aina voit tulla sanomaan päin naamaa. Et uskalla!!!
Taisitkin jänistää vaikka olet ekana uhoamassa
- Anonyymi
Hyvä ketju nillittäjille, nyt kannattaa avautua ihan reilusti.
Toki uskomme, että kuinka tavattoman vakuuttavia olette oikeasti.- Anonyymi
Itsekin tulit nne nillittää hahaa
- Anonyymi
Tietäisi missä tämä yksi asuu niin kyllä kävisin. Ei ole mies uskaltanut laittaa yhteystietoja julkisiksi. Tarkoitan tässä yhtä syntymässä saama puolella jäänyttä lahtelaista. En tiedä onko adoptoitu vai muutenko on niin luihun näköinen tyyppi, suomalainen nimi kylläkin. Jani on etunimi joku ojaan liittyvä sukunimi, ilmeisesti adoptiovanhempien antama. Ilmeisesti jonkinlainen FAS-vamma tällä tyypillä.
Ihmeellistä että tuollaisetkin saa Suomessa elää. Siellä maasta mistä tämä tyyppi on adoptoitu niin varmaan olisi ollut jossain laitoksessa seinähulluna.- Anonyymi
Kerro mitä sanoisit
- Anonyymi
Nil.
- Anonyymi
Tule sanomaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tule sanomaan
Ei se uskalla tulla.
- Anonyymi
Paskanpuhujat on niitä kovimpia nillittäjiä.
Rääväsuita ei haluta Suomeen- Anonyymi
Tule tiistaina Megazonen parkkipaikalle klo 21
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tule tiistaina Megazonen parkkipaikalle klo 21
Turpiin vaan ja onnea?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Turpiin vaan ja onnea?
Tulee saamaan nekkuun jos uskaltaa tulee paikalle
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1756702Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1073173Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041885Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am631670- 191609
"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?371445Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111320- 641243
Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151223Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751143