Punaiset liput liehuu...

Taidat pitää minua tyhmänä mies? Olenko vain pan.. kkitili täynnä hilloo?

Tytöt tykkää, ku sul on mahtava kul.. takello?

Kuinka monentena olen?
5238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Neljäs viides emt.

Oot 6,5/10

Äänestä
  • Jep jep. Hyvä tietää.

    Äänestä

Pyrin kyllä omani tienaamaan. Mut ei haittaa jos mua haluat vähän hemmotella 😁

Äänestä
  • En halua sinua. Olet se ruma kaveri.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    En halua sinua. Olet se ruma kaveri.

    Ai..no sitten sä oot väärä..😊😆

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Taidat pitää minua tyhmänä mies? Olenko vain pan.. kkitili täynnä hilloo?

Tytöt tykkää, ku sul on mahtava kul.. takello?

Kuinka monentena olen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu