Käyttöauto Vaasa

Anonyymi-ap

Kyseinen firma kusettaa huolella. Esim. 2 kpl kaasuvolvoja ollut myynnissä tovin, koko ajan on että ovat tulleet 24 h sisällä. Mutta nyt pohjanoteeraus : molemmat on laitettu "juuri tulleiksi" ja ovat kuvassakin "pressun" alla, vaikka ovat olleet jo kuukausia myynnissä. Ihan vinkiksi firmalle : laittakaa hinta kohdilleen, niin ei tartte harrastaa filunkia !

9

936

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nurminenko myyjänä?

      • Anonyymi

        Ainakin yhtenä.


    • Anonyymi

      Seinäjokelainen autoliike

    • Anonyymi00006

      En tiedä, onko sattumaa, mutta totta kuitenkin. Omistaessani folkkarin kävin pari kertaa Vaasan Käyttöautossa. En ole koskaan missään autoliikkeessä saanut niin huonoa palvelua, joten päätin, että en enää koskaan avaa tuon liikkeen ovea. Enkä ole avannut.
      Voi tosiaan olla, että nämä kokemukseni eivät ole yleistettävissä, minuun ne jättivät kuitenkin pysyvän jäljen.

    • Anonyymi00007

      Tuo taitaa olla se missä entinen koulukiusaaja koski on ollut töissä.

    • Anonyymi00008

      Kertoo varmaan yrityskulttuurista jotain, että sama täällä Kokkolassa, ylimielistä puuhastelua ja tärkeilyä Käyttöautossa. Onneksi on vaihtoehtoja, esimerkiksi Ylivieskassa ja Seinäjoella.

      • Anonyymi00009

        Myyjät usein on ylimielisiä alasta riippumatta. Aika moni taitaa olla entisiä koulukiusaajia.


    • Anonyymi00010

      Rahalla ei ole moraalia tai kotimaata, miten rahan perässä juoksijalla voisi olla moraalia tai kunnioitusta isänmaata kohtaan. Häjyisiä kakaroita nämä ihmiset nykyään on, pelkkää minäminää ja mää mää juttua pää täynnä.

    • Anonyymi00011

      Varmaan voi olla huonoa kohtelua mutta eikö varsinkin käytettyjen autojen myyjät vähintään jätä kertomatta vikoja? Niistä pitää erikseen kysyä. Esim toimiiko sähköikkunat.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      883
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      738
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      36
      613
    4. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      47
      613
    5. 39
      608
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      30
      601
    7. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      595
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      557
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      550
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      36
      493
    Aihe