Menneeköhän tuo meijerin

Anonyymi-ap

Purku nyt ihan oppikirjan mukaan mitähän mieltä olis tarkastajat? Perkele ei ees kastella ja asbesti pöly lentää ihmisten henkeen tuulessa satojen metrien päähän ja kukaan ei puutu asiaan.

5

848

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      sssshhh oo hilijaa halvala tulee

    • Anonyymi

      Koko ajanhan siellä kastellaan.,mitä oikein höpiset?

      • Anonyymi

        vitut oo kokoajan kasteltu sillon pisti vihaksi olin lenkillä eikä pystyny hengittään ku asbestipöly pöllysi oli kuiva päivä ja tuuli eikä kukaan kastellu! Kuka korvaa jos tulee keuhkosyöpä??? Niinpä ja en edes tupakoi! Kyllä on ollu vanhuksilla vaikeaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        vitut oo kokoajan kasteltu sillon pisti vihaksi olin lenkillä eikä pystyny hengittään ku asbestipöly pöllysi oli kuiva päivä ja tuuli eikä kukaan kastellu! Kuka korvaa jos tulee keuhkosyöpä??? Niinpä ja en edes tupakoi! Kyllä on ollu vanhuksilla vaikeaa.

        Ja ei ollu kaukana etten ois soittanu poliiseja! Tuohan täyttää ja rikosnimikkeet törkeä välinpitämättömyys ja ihmisten terveyden vaarantaminen.


    • Anonyymi

      Otin sieltä vähän asbestia minigrip pussiin. kyllä haapajärven ukot ostaa

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      107
      6788
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      382
      6428
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      62
      3223
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      117
      2728
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      108
      2360
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1824
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      21
      1687
    8. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      34
      1535
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1357
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      74
      1247
    Aihe