Kannattaako minun erota pitkästä suhteesta? Näetkö eroa? Pärjäänkö yksin vuokra-asunnossa? Haluaisin muuttaa keskustaan lähelle palveluja.
Näkijälle tämä
8
325
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kannata.
- Anonyymi
Kovin on sumuista tulevaisuutesi mutta näen kuitenkin että entinen puolisosi ratkeaa päihteisiin eronne jälkeen. Hän tulee menettämään asuntonsa ja kaiken varallisuutensa sekä paleltumaan kuoliaaksi yöpyessään puliukkona roskalaatikossa synkkänä talviyönä. Sinulla sen sijaan näyttäisi menevän paremmin. Tulet tapaamaan 45 vuotiaana eläköityneen hävittäjälentäjän joka työskentelee vieä eläkkeellä maailmanlaajuiselle lentoyhtiölle. Hän ottaa sinut usein mukaansa kaukomaille suuntautuville lennoille ja vietätte mukavia hetkiä trooppisilla saarilla. Hänen jäätyään eläkkeelle muutatte talveksi Ranskan polyneesiaan ja palaatte kesäksi Suomeen rakkaasi merenrantahuvilalle. Et kuitenkaan voi täysin nauttia olostasi koska sinua vaivaa EX puolisosi kohtalo, tämän tähden aloitat lääkitsemään pahaa oloasi nykyisen puolisosi tarjoamalla kokaiinilla ja päädyt myymään itseäsi kadulle.
- Anonyymi
Olipa erikoinen tulkinta.
- Anonyymi
Mistä mä tuon miehen löydän?
- Anonyymi
Karu kohtalo puolisolle, jos noin kävisi. En tulisi sitä kestämään. Ja että oikein lentäjä. Eiköhän heillä ole nainen joka sormelle, on mistä valita. Otan tämän viihteenä niinkuin nämä palvelut ovat.
- Anonyymi
Älä ilkeile toiselle ihmiselle. Äläkä käytä huumeita ihmisen lapsi.
- Anonyymi
Eiks se pitäis kysyy siltä haluanko asua keskustassa?
- Anonyymi
Haluatko sinä kuulla totuuden. Sinua ei siunata, kun uskot ihmisen roskaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017553
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1055563- 835047
- 1394436
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113150- 492833
- 522769
- 612387
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102354Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561966