Pitäs tosiaan minicrossia saada ja Nettimoto tutkailun jälkeen pohdin, että onko mitään suosituksia tai jotain tiettyjä hyviä merkkejä. Samurait kuulemma aika paskaa ja ycffät vissiin sitä parhainta kastia, mutta onko sillä todellisuudessa niin väliä minkä merkkisen hankkii. Toki toivoisin että nyt jonkun verran sitä pellolla ja metässä rälläystä kestäisi. Kuinka kalliilla siis kannattais ostaa ja mikä jos joku 125cc tai sellane. Yks joku MCM merkkine 125 oli myynnissä 350€ ja vissiin ihan kunnossa, niin voisko se olla hyvä vai onko ihan lahoamaisillaan?
Minicrossia vailla
Anonyymi-ap
1
584
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_252490Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.551806Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111204Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2991067- 259992
- 146903
- 56884
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua9797- 47780
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.111775