Jo lahjankin valmistella... et sinä ikinä oo musta edes tykännytkää.
Tosi kiva kun ehdin
Anonyymi-ap
19391
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Pidin kyllä yhdestä miehestä mutta kaveruus ei olisi onnistunut kun en sillä tavalla kiinnostunut.
Mulla vähän sama juttu, etten olisi voinut olla pelkkä kaveri yhden naisen kanssa, koska en ois voinut olla sitä rehellisesti. Muita tunteita oli ja on yhä häntä kohtaan, niin siinä se syy.
Sun etunimen ensimmäinen?
Mistä sinä noin päättelit?
Älä viitsi tänne trollien sekaan tuollaista. Ole niin kiltti.
Itse kaipaat sitä Koota troIIien seassa
Sekoitat nyt toiseen.
En todellakaan sekoita.
Vaikutat hieman pakkomielteiselta. Miten voit tunnistaa ketään muutaman lauseen perusteella? Kyse on siitä mitä sinä haluat kuvitella täällä, eikä siitä mikä täällä on totta ja mikä ei.
Älä valehtele. Se k on joku toinen nainen eikö vaa? Miksi esität että tykkäät jos ihan muut kiinnostaa?
En ole kaivannut ketään k:ta missään koskaan. Et usko mitään minä toinen sanoo, joten annetaan olla. Poistun täältä.
Turha odottaa nimipäivä lahjaa S. Kiva kun valmistelin sen jo viikonloppuna. V1tun pettäjä.
Totaa neropatti tää on se trolli ja ihan mies
En ole tykännyt kuin yhdestä ihmisestä, jonka tunnen kymmenien vuosien takaa. Ihastunut olin yhteen henkisesti, mutta en fyysisesti, enkä koskaan halunnut olla tekemisissä hänen kanssaan.
Muut eivät millään voineet ymmärtää että tapahtui se sama kuin aiemmin ja kummassakaan tapauksessa ei ollut koskaan mitään totetumisen mahdollisuuksia edes olla ystävä kummallekaan!
Kunpa se olisi ymmärretty, en minä leikilläni kirjoittanut etten halua olla tekemisissä. Kaikki ne kirjoitukset olivat rehellisesti kirjoitettu! Kukaan ei tunnu voivan ymmärtää sitä mitä olen joutunut kokemaan, kammottavaa kun puhelimessa työnantaja, joka on täysin ventovieras, on tietävinään että haluan vain yhteen työpaikkaan, enkä tehdä keikkatyötä! Todella kuvottava kokemus joka ainoa kerta kun tuollaiseen tilanteeseen joutuu. Tuntuu että sydän muljahtaa rinnasta ulos ja stressitaso nousee ja harmittaa ja itkettää, että miksi minua kohdellaan noin valtavan huonosti jatkuvasti. Yhdelläkään ihmisellä ei ole mitään oikeutta toimia noin! Joka kerta kun sitä kokee, tekee mieli lyödä niin toiminutta ihmistä turpaan! Ahdistus ja stressi olleet pysyviä vuosien ajan, mutta kukaan ei tunnu välittävän siitä, miten ihmistä voidaan noin huonosti kohdella, vaikka olen hätääni huutanut jo monen vuoden ajan!! Ei enää yhdessäkään työpaikassa mitään mikä ei sinne kuuluu, tai rupean kovaan ääneen kirkumaan!
Etkö ollutkaan ehdottomasti rakastunut minuun. Kiittämätön en ole.
Oi Kolli. Oi Palli.
Niin en tykkää, rskastam vaan hyvää yötä❤