Kuka pieruhousu hinnoitteli juhliin myytävien juomien hinnat?Esim.freeze maksaa kaupassa vähän yli kaksi euroa,jyrkälle kun se kannettu hinta oli 9 EUROA.!! Eikö kuskilla ole ajokorttia,vai taksillako se juomat kuskasi kun oluet ja kaikki muutkin sika hintaisia.Ens vuonna ei tulla juhliinne,päätös tehty jo.
Venetsialaisten törkeät hinnat.
Anonyymi-ap
4
421
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ne juomat kalliita ole. Teistä vähävaraisista vain tuntuu siltä.
- Anonyymi
Niin köyhää.
- Anonyymi
Rosvo porukan bisnestä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522165
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3401401Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941365- 1681271
- 681061
- 35968
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31929Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59910Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta27862Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46839