Kaveri keksi sulle

uuden nimen :D
Bullero :D
16399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei sulla ole kavereita.

Äänestä
  • Onpas. Miehiä ja naisia, naiset vain usein haluaa multa seksiäkin.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Onpas. Miehiä ja naisia, naiset vain usein haluaa multa seksiäkin.

    Niin varmaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Niin varmaan.

    HILJAA SIELLÄ

    Äänestä

Omaperäistä

Äänestä
  • Arvaa vaan miten paljon ollaan naurettu!

    Äänestä

Kylläpä se oli fiksu :D

Äänestä
  • Ei ees kehtaa kaupungille viedä

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Ei ees kehtaa kaupungille viedä

    🤣🤣

    Äänestä

Joopa joo.. No, teillä on hyvät puheenaiheet😁

Äänestä

Mäkin keksin susta kehari.

Äänestä

Se on aika osuva. Tykkääks bullasta?

Äänestä

Minkälainen ihminen kertoo tuollaisia ja vielä vammaisten d hymiöidensä kera?

Äänestä
  • Kateellinen, mustasukkainen?

    Äänestä

Jos on itse omasta mielestään täydellinen, on helppoa pilkata muita. Ehkä tulet siitä onnelliseksi ja pärjäät itsesi kanssa huolimatta epämiellyttävästä ja ilkeästä luonteestasi.
-vanhus sivusta

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

uuden nimen :D
Bullero :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu