Käyttöjärjestelmä ei suostu asentumaan koneelle.
Siniselle pohjalle olmestyy ilmoitus " hard disc (3F0)
www.hp.com/go/techcenter/startup.
Asennuslevyn kun laittaa koneeseen, pyytää painamaan jotakin näppäintä käynnistääkseen DVD levyltä. Tämän jälkeen ilmestyy virhe-ilmoitus. Mikä neuvoksi?
ATK- apua kaivataan
4
463
Vastaukset
- Anonyymi
Sielläkin kannattaa kertoa että mistä käyttöjärjestelmästä kyse ja tietoja koneesta
- Anonyymi
Oikea palsta tietysti on tuo tietotekniikka. Mutta jos on palstalla käynyt niin kyllä huomaa, että sieltä on turha mitään apua pyytää. Palsta on täysin kaiken maailman trollien täysin pilaama. Ja ylläpito seuraa katseella vierestä.
Jos ov vähänkin kielitaitoa ja tietysti kääntäjää voi apuna käyttää, niin google on paras tietolähde. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikea palsta tietysti on tuo tietotekniikka. Mutta jos on palstalla käynyt niin kyllä huomaa, että sieltä on turha mitään apua pyytää. Palsta on täysin kaiken maailman trollien täysin pilaama. Ja ylläpito seuraa katseella vierestä.
Jos ov vähänkin kielitaitoa ja tietysti kääntäjää voi apuna käyttää, niin google on paras tietolähde.Oletkos huomannut että koko tämä Suoli24 on kaikenmaailman trollien kiusaama. Täyttä roskaa koko saitti ja kaikki vain siksi ettei tarvitse tunnistautua eikä kirjautua.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt424662Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.532534Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan1391034Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin1611005Odotan sitä hetkeä
kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh70916- 118891
Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok70854- 137815
- 48800
Taas mietin että
mitä ihmettä sanoisin, jos laittaisin viestiä. Aina voi toivottaa jotain, vaikka hyvää kesää, ja jos ei tule vastausta,48746