Käyttöjärjestelmä ei suostu asentumaan koneelle.
Siniselle pohjalle olmestyy ilmoitus " hard disc (3F0)
www.hp.com/go/techcenter/startup.
Asennuslevyn kun laittaa koneeseen, pyytää painamaan jotakin näppäintä käynnistääkseen DVD levyltä. Tämän jälkeen ilmestyy virhe-ilmoitus. Mikä neuvoksi?
ATK- apua kaivataan
4
471
Vastaukset 4
- Anonyymi
Sielläkin kannattaa kertoa että mistä käyttöjärjestelmästä kyse ja tietoja koneesta
- Anonyymi
Oikea palsta tietysti on tuo tietotekniikka. Mutta jos on palstalla käynyt niin kyllä huomaa, että sieltä on turha mitään apua pyytää. Palsta on täysin kaiken maailman trollien täysin pilaama. Ja ylläpito seuraa katseella vierestä.
Jos ov vähänkin kielitaitoa ja tietysti kääntäjää voi apuna käyttää, niin google on paras tietolähde. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikea palsta tietysti on tuo tietotekniikka. Mutta jos on palstalla käynyt niin kyllä huomaa, että sieltä on turha mitään apua pyytää. Palsta on täysin kaiken maailman trollien täysin pilaama. Ja ylläpito seuraa katseella vierestä.
Jos ov vähänkin kielitaitoa ja tietysti kääntäjää voi apuna käyttää, niin google on paras tietolähde.Oletkos huomannut että koko tämä Suoli24 on kaikenmaailman trollien kiusaama. Täyttä roskaa koko saitti ja kaikki vain siksi ettei tarvitse tunnistautua eikä kirjautua.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1211094
- 651003
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun93773- 77743
- 41675
Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la36649- 67604
Toimittajat ulkomailta saapuivat eilen vaskiviikoille
Toimittajat lähtivät tutustumaan Lieksan yöelämään ja kultturitarjontaan. Kaikki yllättyivät kuinka aktiivista ja innoka28576Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka22572Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?37498