Frettiä. Minä muistutan nyt tosi pahasti sitä Freddy Kruegeria.
Peilissäni näkyy ilottomat kasvot, paha juurikasvu ja silmäpussit.
Paino laskee, ruoka ei maistu, ikävä valvottaa.
Mikähän tähän auttaisi?
Peilissäni näkyy ilottomat kasvot, paha juurikasvu ja silmäpussit.
Paino laskee, ruoka ei maistu, ikävä valvottaa.
Mikähän tähän auttaisi?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voi naista parkaa
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#180183585
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Hei mut kohtahan sä teet sillä lookillas rahaa, kun on halloween. Niillä rahoilla sit meet hemmottelee itseäsi jonnekin kylpylään täysihoitoon ja tulet takaisin entistä ehompana. Sen jälkeen pidät huolta itsestäsi.
Oikeasti: eikö mikään kiinnosta? Jokin asia painaa ja ajaudut välinpitämättömyyden kuiluun? Vai jokin sairausko tekee? 💜
Voiko ikävää sanoa sairaudeksi? Kaipa sitä voi. Sairastan ikävää. Niin paljon selvittämätöntä ja tuntuu, että en tule koskaan saamaan vastauksia..
Kiitos empatiasta. 💛
Ap.
Kyllähän se tavallaan on kuin sairaus, vaikkei luokitella siksi. Yrittäisit syödä joka päivä vaikka ees pienesti kerrallaan ja useita kertoja päivässä. Istua ulkona, jos et jaksa kävellä. Haistella luontoa ja katsoa, miten se päivä päivältä muuttuu ja valmistautuu talveen. Ehkä sinullakin on sisäinen syksy ja olosi alkaa muuttua paremmaksi, kun tulee lunta. Puhdasta valkeaa lunta. 💜 Talvi, muttei kuitenkaan ikirouta. Kynttilät, jotka lämmittää ja liekki lohduttaa, rauhoittaa.
Kiitos kauniista sanoistasi. 💛
Minä yritän.
Ap.
Sun pitäisi syödä jotain ja nukkua. Jos olisin siellä kävisin kaupasta hakemassa jotain ja laittaisin sut sänkyyn
Olipa kivasti sanottu jollekin. 💛
Ap.