Ootko nainen mennyt tällaisiin villityksiin mukaan?

Anonyymi-ap

14

277

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      💋💋💋😄

    • Anonyymi

      Tuokin oli oikeasti kaunis nainen ennen noita täytettyjä ankanhuulia ja pullasutia muistuttavia tekoripsiä.

      • Anonyymi

        Hitsi, miten hyvä kommentti! 🤣🤣🤣 Suurkiitos tästä!!


    • Anonyymi

      Toivottavasti kukaan ikinä ei puhuisi mulle näin. Koska se kertoisi täydestä ymmärtämättömyydestä

      • Anonyymi

        No siltä välttyy helposti ihan vaan sillä, ettet tee itsestäsi friikin näköistä.


    • Anonyymi

      Minusta hän on pelottavan näköinen.

    • Anonyymi

      En halua kauneusleikkauksia, leikkaus on mielestäni liian suuri terveysriski. Anestesia lisää eksponentialisesti sydänkohtauksen mahdollisuutta. Kehoaan voi muokata liikunnalla aivan riittävästi.

      Kasvojeni täydellistä, persoonallista symmetriaa ei tulla koskaan tuhoamaan enkä halua mitään piikkejä naamaani, hyi kamalaa!

      En koe ikääntymisen merkkien olevan mikään ongelma. Maailma on täynnä vanhenevia ihmisiä. Hiuksiani tosin aion värjätä hautauuniin saakka.

    • En, enkä mene. Huulitäyte ei mielestäni edes näytä hyvältä. Harvoille sopii vähäinen määrä ja jos on hyvin laitettu.

      Tuolla nyt on mennyt aivan överiksi. Onko kenties halunnut, että kasvot näyttää samalta kuin alapää?

    • Johan pompahti. Ei hyvänen aika. Järkyttävää. Miten noin isojen huulten kanssa edes pystyy syömään? Itse en mitään huulitäytteitä ole ottanut enkä ota. Pidän ihan luonnolliset huulet.

    • Ja miten plastiikkakirurgi on edes suostunut tuollaiseen?

      • Anonyymi

        Sitä on tullut monesti ihmeteltyä monissa leikkauksissa, liittyypä huuliin, rintoihin tai takapuoleen!


      • Anonyymi kirjoitti:

        Sitä on tullut monesti ihmeteltyä monissa leikkauksissa, liittyypä huuliin, rintoihin tai takapuoleen!

        Jos yksi plastiikkakirurgi ei suostu tekemään operaatiota, etsitään niin kauan, kunnes joku suostuu.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Sitä on tullut monesti ihmeteltyä monissa leikkauksissa, liittyypä huuliin, rintoihin tai takapuoleen!

        Jotkut on niin itsepäisiä, etteivät usko, vaikka useampi plastiikkakirurgi sanoisi, että operaatiota ei kannata tehdä, koska siihen voi sisältyä riskejä.


    • Anonyymi

      En ole tietenkään♥️

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra vaatii koko itärajaa kiinni, vihervasemmisto haukkoo henkeään

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000010018060.html Upeaa, isänmaallista toimintaa Riikka Purralta. 70 vuotta vanhat ja
      Maailman menoa
      433
      2792
    2. Koska olet viimeksi nähnyt

      ihastuksesi? Siis ihan ollut samassa paikassa, ei mitään vilaukselta nopeasti ☺️ Ja kerro myös oletko mies vai nainen?
      Ikävä
      114
      1976
    3. Suomen varapääministeri Riikka Purra ei tajua olevansa Venäjän hyödyllinen idiootti.

      Vai tajuaako? Purran blogiteksti, jossa haukutaan niin "ääliöliberaalit" kuin "trollaava lehdistö" on juuri sellaista k
      Maailman menoa
      512
      1774
    4. Venäjä lopettanut rajalle ihmisten tuomisen, Suomi sulkemassa silti rajansa

      Venäjä on lopettanut toistaiseksi "turvapaikanhakijoiden" kuskaamisen Raja Joosepin avonaiselle Itärajan asemalle. Syynä
      Maailman menoa
      150
      1552
    5. Ilmalämpöpumpun virrankulutus vrk:ssa,

      -pakkasta n.12 astetta -sisäyksikkö säädetty 22 asteeseen (ilp) -omakotitalo öljylämmityksellä ,patterit termostaatilla
      Koti ja rakentaminen
      63
      1463
    6. Pinja Sanaksenaho rehellisenä Selviytyjät viidakko-oloista: "Pieni shokki, että herranjumala ei..."

      Ohhoh! Tubettaja Pinja Sanaksenaho joutui lähtemään Selviytyjät Suomi -kisasta, kun hänet äänestettiin ulos heimoneuvost
      Tv-sarjat
      11
      1388
    7. Sä oot mun toinen puolikas

      Missä oot? Tuu jo..
      Ikävä
      58
      1265
    8. Tankkausasema

      Haapajärveltä epäillysti 23.-24.11. välisenä yönä varastettu tankkausasema on löytynyt ja palautettu omistajalleen. Asia
      Oulainen
      12
      982
    9. Ei tämä alun perin näin pitänyt mennä

      Emme voi olla enää edes kavereita.
      Ikävä
      41
      954
    10. Miten ois horoskooppiketju?

      Ei ole hetkeen ollu!! Mikä on sinun skooppi? Entä ikävöimäsi?
      Ikävä
      59
      866
    Aihe