Kymco super 8 vuosmalli 2013

Osaako joku antaa kaikki virat on poissa ja miinus puolen sulake palaa vähän väliä ostin sen muutaman päivää sitten kakki pelas nyt ei toimi mikään sähköistä mutta polkimella saa käyntiin ja pystyy ajaan
1505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei osaa kukaan antaa.kyllä siinä jotain tarvii sähköissä toimia jos se kerran käy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


2589 kirjoitti:

Osaako joku antaa kaikki virat on poissa ja miinus puolen sulake palaa vähän väliä ostin sen muutaman päivää sitten kakki pelas nyt ei toimi mikään sähköistä mutta polkimella saa käyntiin ja pystyy ajaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu