Minä uskon että aina on kautta vuosisatojen tavattu maan ulkopuolista elämää. Minä esitän tietoni pohjalle monta sanomaa kuten sen että, ajatelkaapa järkevästi , esi-isien esi isien ajoilta löydetty kirjoituksia ,kuvia tapahtumia.
Toisekseen niitä on nähty erillaisissa maalauksissa, kaiverruksissa yms.
Avaruus on järjettömän suuri paikka. Sitä ei voi tavallinen suomalainen tajutakkaan, kelle jo lähikauppaan on liian pitkä matka jos jotain unohtuu.
Kautta historian viisaat miehet kuten Teslakin kertoi avaruus elämästä. Ja häntä pilkattiin. Nykyään ei enää pilkata koska moni asia on osoitettu todeksi.
Jos asia kiinnostaa netistä löytää vaikka kuinka paljon tietoa näistä asioista. Uskon myös että elämää on seulasten tähdissä,Orionissa yms.
Ja kun saavutamme tietoisuuden ja olemme avoimempia me tulemme saamaan tietoa jostain todella todella suurista asioista.
Tähän aiheeseen on myös paljon suomiteksteillä olevaa ohjelmaa. Suosittelen lämpimästi tutustumaan project blue bookiin josta tehty ihan sarja.
Me emme ole todellakaan missään vaiheessa olleet yksin, emmekä tule koskaan olemaan.
Muualta tulleet
Anonyymi-ap
5
432
Vastaukset
- Anonyymi
which is nice
- Anonyymi
Indeed, jeesus oli hologrammi tai mind machine yhteydella luotu kuvajainen
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18022218g
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Missä todisteet
- Anonyymi
Katosivat muutossa.
-Aloittaja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5519143Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1656274Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3785316Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli704798Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s1004421Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664093SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha2064027- 1042114
- 1141558
- 531096