Näppärää rakas Watson

Hyvin näppärää. Mutta missä on tuo emigrantti / expat Irene Adler? Jossain kaukomailla taas?
5225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Irene Adler katoaa aina jollei osaa oikeaa koodia, vain ruusu suussa muistuttaa

Äänestä
  • Krypto?

    Äänestä

  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🔞 ­­­N­­y­­­m­­­f­o­­­m­­­a­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18025840v

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Lasikenkäpeli

Äänestä

Lasikenkäpeli tuskin kiinnostaa aikuista Adleria eikä hesseläinen lasihelmipelikään.
Vaan mikä avaa lukituksen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyvin näppärää. Mutta missä on tuo emigrantti / expat Irene Adler? Jossain kaukomailla taas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu