En tällä sivulla enkä muuallakaan
ja jos muuta kuvittelet niin harmi
koska usein miettinyt sua ja miten sulla menee
Toivon aidosti että sulla on kaikki kunnossa missä ikinä lienetkään ja kenen kanssa
En toivo sulle mitään pahaa
43
1074
Vastaukset
- Anonyymi
Mulla samantyylisiä ajatuksia myös eräälle naiselle. Ikinä mitään pahaa hänelle en toivo.
Hyvä aloitus! Kiitos, aloittaja. - Anonyymi
Maxa velkas
- Anonyymi
Juurikin niin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juurikin niin.
Niin olisi hyvä toimia, mutta se ei saa edellyttää sitä, että pitäisi olla tekemisissä hänen kanssaan! Koska sitä on mahdoton toteuttaa sisällä olevan valtavan ahdistuksen takia liittyen kaikkeen siihen mitä muutamana viime vuotena tapahtui.
- Anonyymi
En oo kellekkään mitään velkaa ja te trollit voitte syyä sontaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juurikin niin.
Laajenna sinä noita maksuvaihtoehtoja jos on tosi kiire.
Maksan kyllä kunhan tässä juurikin niin kohta kykenen.
- Anonyymi
Ei hyvää kuulu, koska jatkuva ikävä.
- Anonyymi
Yksin täällä rapistun.
- Anonyymi
Noni! Hyvin jaksat vielä toiset 20v 🤣🤣🤣🤣🤣👍tsemppii hei!
- Anonyymi
Todella ikävöin
- Anonyymi
Hieno ja väittävä toive!
https://youtu.be/zON0wDD7VJY
hyvää ja levollista yötä. - Anonyymi
Jostain viesteistä täällä.. tuntuu kuin juuri sinä kirjoittaisit katkerana ja tylynä.
Menneille ei mitään voi, enkä niitä täällä vatvo. Olen paljosta pahoillani kuitenkin. Olisin halunnut asioiden menevän täysin toisin silloin.
Jos olisit hän niin tietäisit mitä tarkoitan..
En ole ollut enää vuosiin suhteessa. Oli vähän raskas se viime " suhde"
Olen minäkin miettinyt paljon ja samoin toivon että sinulla kaikki hyvin kenen kanssa lienetkin ja missä kuljetkaan.
☀️- Anonyymi
Tsemii sinkkuiluun! Sekin on ihan jees ja kyllä se halu sitten joskus tulee jos on tullakseen
- Anonyymi
Minäkin mietin häntä (naista) ja vointiaan usein. Olisin onnellinen, jos hän ottaisi yhteyttä, vaikka tiedän sen olevan vain toiveajattelua. Muuten hän olisi jo vastannut irl-viesteihini jotain. Saattaisin kyllä vieläkin sanoa, että haluaisin olla hänen, jos hän minut joskus vielä haluaa. Hän on ensimmäinen rakkauteni ja minulle erityinen nainen.
Tuli kyllä taas liikaa tunteita ulos, mutta menköön taas tämän kerran.- Anonyymi
Sivusta? Oletko varma että kaivattusi sai, näki irl viestit?
Itsellä katoilee tilit, puhelin nrot Preapaideja, jne.(ei pysty palauttaan)
Hakkerikin on käynyt vasta häkkäämässä ainoan älylaitteeni joten voinut estää toimillaan minulle tulleet viestit.On ollut tuota toimintaa liikkeellä muillekkin. T. Dementikko
Ps. Älä menetä toivoa vielä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sivusta? Oletko varma että kaivattusi sai, näki irl viestit?
Itsellä katoilee tilit, puhelin nrot Preapaideja, jne.(ei pysty palauttaan)
Hakkerikin on käynyt vasta häkkäämässä ainoan älylaitteeni joten voinut estää toimillaan minulle tulleet viestit.On ollut tuota toimintaa liikkeellä muillekkin. T. Dementikko
Ps. Älä menetä toivoa vielä.Sivusta olin. En ole ikävä kyllä etsimäsi henkilö. Toivon olen kyllä jo menettänyt aikoja sitten ja liikun eteenpäin. On vaan vaikea unohtaa ihmistä, joka teki niin syvän vaikutuksen, joten välistä tulee tällaisia takapakkeja.
- Anonyymi
Aloitus oli naiselle menneisyydestä t. Aloittaja
- Anonyymi
Täö on varmaan naiselta. Miehet muuta täällä tee kun haukkuvat.
- Anonyymi
Aloitus on edelleen mieheltä enkä ole 40 kymmentä edes eikä ole vaihdevuotisille naisille suunnattu. T. Aloittaja
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloitus on edelleen mieheltä enkä ole 40 kymmentä edes eikä ole vaihdevuotisille naisille suunnattu. T. Aloittaja
Ei mulla ole mitään vaihdevuosia vielä en ole itsekään vielä 40. Siinä sen taas näkee heti olit haukkumassa .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloitus on edelleen mieheltä enkä ole 40 kymmentä edes eikä ole vaihdevuotisille naisille suunnattu. T. Aloittaja
Ilkeä ihminen olet. Jos tuolla käytöksellä kuvittelet tekeväsi kaivattuusi vaikutuksen, vikaan menee.
- Anonyymi
Vastaus on miehelle menneisyydestä, kun oltiin vielä nuoria ja vapaita kännykän orjuudesta ☀️ silloin oli kaikki hankalampaa mutta parempaa.
- Anonyymi
Oli kyllä. Erään naisen kanssa. Ei oltu koko ajan kännykässä. Tehtiin muita juttuja. Ja paljon oltiin myös tekemättä. 😊
- Anonyymi
Kaikkea hyvää sinulle ja hyvää yötä myös.
- Anonyymi
Keneltä luulit näin saavas pillua yleensä nuo on ajatuksia joista ei ääneen puhuta jos ei ole jotain muut taka-ajatuksena
- Anonyymi
Sun ikäluokka ei varmaan puhu mistään muutenkaan. Paskaa jauhatte kun ei niitä tunteita oikein edes ole.
Alapää kuitenkin hyvin edustettuna 😂 sitä sä jaksat kyllä mainostaa enemmän kuin muut täällä.
- Anonyymi
Hoitakaa velat, auts sähköorkku outs https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e53106af-6339-42b9-b827-3562ee752488
- Anonyymi
Ei mulle. En ole kuvitellut hänen toivovan mulle pahaa. Koska me tykätään toisistamme. Kuvitelmissani. 😄
Ja miten niin kenen kanssa. - Anonyymi
Ei todellakaan ole kunnossa.
- Anonyymi
Haluisin omia tämän koska eräs mies sanoikin mulle aika samanlailla. Joo on mulla hiton ikävä sua. Mua harmittaa että me oltiinkin sitten liian erilaisia 😔 Olin varma et oot mun elämän rakkaus ja niinhän sä oletkin <3 En mäkään halua koskaan sulle mitään pahaa. Oon vaan järkyttynyt et kaikki päättyi niinkuin päättyi 😔 I love you ,oot mun sydämessä ikuisesti. Kaikkea hyvää sinulle.
M-naiselta- M-miehelle- Anonyymi
Dodii, näihin kuviin näihin tunnelmiin! 👋
- Anonyymi
Miten se päättyikään?
- Anonyymi
Onneksi meitä ei enää ole eikä ole tulossakaan en tuollaista huolisi jos vaikka miljoonan saisin
- Anonyymi
Olenko muka niin ruma? :(
- Anonyymi
Ei häneltä 😄 Me olemme love buddies, siis ajatuksissa.
- Anonyymi
Mistä sen tietää toivotko hyvää vai pahaa toiselle?
- Anonyymi
Ei ole käynyt mielen päälläkään että hän toivoisi mulle pahaa- minähän vain ihastuin-, vaikka vihaisi tai olisi vihainen, jos olen ollut harmiksi toilailuineni.
- Anonyymi
Minulla ei ole tapana toivoa pahaa kenellekään. Päästän höyryjä ulos kun koen että liikaa palstan ulkopuolella asioihini puututaan!
- Anonyymi
En toivo sulle mitään pahaa. Tosin minulla on hyvin näköisesi nukke täynnä neuloja. Mutta saapihan sitä ihmisellä neulatyyny olla.
- Anonyymi
😂😂😁
- Anonyymi
Narskumainen aloitus. Ehei mene läpi.
- Anonyymi
En ole sun enkä kenenkään perässä ollut. Pelko pois. Relax
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä lopettanut rajalle ihmisten tuomisen, Suomi sulkemassa silti rajansa
Venäjä on lopettanut toistaiseksi "turvapaikanhakijoiden" kuskaamisen Raja Joosepin avonaiselle Itärajan asemalle. Syynä1882044Fatima Diarra Suomen pakolaiskiintiö nostettava moninkertaiseksi
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000010021408.html Hallitus on laskemassa Suomen pakolaiskiintiön 500 pakolaiseen vuod1771301Onko tämä yksipuolista?
Haluaisin laittaa sulle viestiä, kysyä kuulumisia. Haluaisin tietää miten voit, onko kaikki hyvin. Kaipaan sua, en tiedä631058- 701053
Persu jakoi tekoälyn tekemiä deepfakekuvia mustamaalatakseen SPR:ää
Ei näe asiassa ongelmaa https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/a/224e6737-010d-42ce-9ac0-cd08a8309f06151944Hän, kaivattuni
varmaan luulee, että unohdin, jatkoin elämääni, päästin irti. Vaikka ajattelen häntä edelleen koko ajan. Näin se vaan me50845- 101795
Amnesty nillittää rajojen sulusta
Amnesty väittää, että missään ei ole näytetty toteen sitä, että noista itärajalta tulleista turvapaikanhakijoista olisi139791- 45780
Muistatko? Selviytyjät Teemu Roivainen on Saara Aallon ex-mies - Nyt kumpikin naisen kanssa - Kuvat!
Kääk-juoru! Teemu Roivainen ja Saara Aalto tapasivat lukiossa ja seurustelivat vuosia. Nyt kumpikin on vakiintuneessa pa9728