Helsingissä rkp sai tahtonsa läpi. Koululaisten urheilukilpailut olivat sukupuolineutraalit. Tytöt eivät saaneet mitaleja. Näin kävi. Pahoinvointi lisääntyy.
RKP:n sukupuolineutraalit koululaiskisat
10
379
Vastaukset
- Anonyymi
Ja ongelma on?
- Anonyymi
Afganistanin naisten kohtalo .
- Anonyymi
Tytöt eivät saaneet onnistumisen kokemuksia, pojat saivat suurimman osan mitaleista.
- Anonyymi
woketus oli estämässä tyttöjen voimaantumista?
- Anonyymi
Kyllä niin tyhmäksi mennyt koko touhu.
Tottakai pojat ja tytöt on laitettava eri kategorioihin.
Naurettavaa!- Anonyymi
Kukahan näitä asioita oikein miettii ? Varmaankin lesbo naiset jotka luulee olevansa vahvoja, koulun miesopettajat on peloteltu ja alistettu tottelemaan? Sitä ajatustapaa ei oltu vielä opetettu pojille niissä kilpailussa kun voittivat ?
- Anonyymi
VMP 🤢🤮
- Anonyymi
Toisaalta rkp haluaa seurata Ruotsin kehitystä, joissa huono-osaisille on omat kaupunginosansa.
- Anonyymi
Ja rikollisjengit.
- Anonyymi
Kyllä tyttöjen menestymättömyys ongelmaan jokinlainen woke tyylinen pisteytys systeemi kehitetään. Vähennetään ajasta X määrä sekuntteja tai lisätään X määrä senttejä tulokseen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2146275- 1691698
Vihjeitä kaivatusta
Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)661517- 691058
- 1051000
Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?6927Lieksa missä syy?
Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte124877Martina Jeopardyssa
Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy199852- 100816
En olisi uskonut et
Suhun tutustuminen toisi elämään näin synkän varjon. Surullista kun luulee löytävänsä rakkautta ja saa vain pahaa.66789