Hei kaikki lukuisat Pattayan rakkaani, onko teillä mitä mielessä 24/7? Minulla Pasanen 24/.

Anonyymi-ap

Pasanen kävi Pattayalla hädissään etsimässä uutta omaishoitajaa mukaan Hankasalmelle, kun hampaaton mummo ei halua lähteä Thaimaasta Hankasalmelle mummonmökkin asumaan. Huonosti kävi, ei hurmannut Pasanen ilmaiseksi ketään tuuhealla tukallaan pienessä vuokrahuoneessaan yksin ryypätessään.
Lopuksi Pasanen sai ripulin ja epäili tulleensa myrkytetyksi ja kaiken lisäksi Thaimaasta oli maito loppu, kun sitä ei seven elevenin hyllyssä näkynyt.
Ripulin pitkittyessä Pasanen keksi että Thaimaassa on alettu nyt sarjamyrkyttämään falangeja. Sillähän ei tietenkään ollut asiaan osuutta että Pasanen söi pilaantunutta ruokaa.

2

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Se on ikävä asia kun yksinäinen sairastuu paranoidiseen skitsofreniaan ja alkaa kuvittelemaan kaikenlaista.

      • Anonyymi

        Vielä ikävämpää että tervepäinen ❤ lähtee siitä tarinoimaan 24/7 koko loppuelämänsä.

        Kumpi sairaampi? Tarinoita tehtailevat minun mielestäni on osoitus... 🚜 🚜 🚜 🚜


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      160
      6981
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      4088
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      47
      3397
    4. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      135
      3138
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      2906
    6. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2286
    7. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      43
      2256
    8. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      272
      2013
    9. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      55
      1975
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      29
      1856
    Aihe