Mikä järki on pakottaa ihmiset varaamaan aika labraan, kun ne ajat ei pidä paikkaansa?? Olen odottanut nyt jo 25 minuuttia !!
Voisko labra vastata?
Terveyskeskuksen labraan jonottaminen
17
782
Vastaukset
- Anonyymi
Täällä labra. Kuuluuko? Ei olla kiire ,olla kahvitauko.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#180321140
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Onko täällä puolivillaisia ihmisiä?
Ei kai labra nyt täällä vastaa.
Tai jos juttu on tehty piruuttaan niin keksi sentään parempia aiheita. - Anonyymi
Sairastumiset ja ensiaputapaukset sotkevat aikatauluja. Aika hyvin ne pitävät.
- Anonyymi
Diu diu pus pus 😘
- Anonyymi
Vanhoilla mulkvisteilla on hyvin aikaa odotella.
- Anonyymi
Joskus pääsen 5 minuuttia etuajassa, joskus 5 minuuttia "myöhässä". 15 vuotta sitten vanhaan tk:hin mentiin klo 7:n jälkeen aamulla, odotettiin ja odotettiin. 1 tai 2 tuntia oli ihan normi odotus. Nyt tuo varaaminen toimii kiitettävästi.
- Anonyymi
Äkissä tehdään sen verran paljon kusi ja huumenäytteitä labrassa ei ihme jos ajat myöhässä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Äkissä tehdään sen verran paljon kusi ja huumenäytteitä labrassa ei ihme jos ajat myöhässä
Käy sitten jossain muualla antamassa niitä hepatiitti näytteitäs nin et ruuhkauta koko paikkaa
- Anonyymi
15 vuotta sitten niinpä.
Noita vastaanottoja ei ole tarkoitettu harvoin käyville kun minä siellä pistäännyin. Asia hoituu hyvin näille jotka siellä alvariinsa kulkee mutta minä en meinannut päästä etuovea pitemmälle kun en tiennyt mitä tehdä ja mihin mennä kun infokin oli pimeenä.
- Anonyymi
Tämäkin keskustelu luokkaa "viekää minut niuvaan", labra ei täällä varmaan ole vastailemassa sinulle eikä muille heillä on varmasti muuta tekemistä.
- Anonyymi
Kokkeli nokka kilahti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kokkeli nokka kilahti
Kato! kersa kommentoi...
- Anonyymi
Minulla on täysin päinvastainen kokemus eli aina kun olen varannut ajan Äken terppakeskuksen labraan, niin eipä ole tarvinnut odotella yhtään yli varatun ajan, päinvastoin joskus olen päässyt saman tien sisälle kun olen takamukseni odotushuoneen penkkiin laskenut.
- Anonyymi
Pääsääntöisesti varatut ajat ovat jämptiä aikoja muutaman minuutin tarkkuudella. Joskus olen päässyt jopa 5 minuuttia etuajassa. Joskus 10 minuuttia myöhässä, mutta nämä ovat poikkeuksia. Meidän tulee ymmärtää, että päivystystapauksia ja varsinkin lapsia päästetään väliin. Silloin tulee muille viiveitä.
- Anonyymi
Toimii yhtä hyvin kuin tuo systeemi muutenkin. Eukot ravaa pitkin sairaalaa… palaveria taukoa ravausta valitusta
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?486138Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki663948Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t163017- 1902865
- 242608
- 402452
mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k132429törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/192320Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3171451- 1491448