Hurjasti tsemppiä TTK-parketille, Yeboyah! Rap-artisti Yeboyahin (27) biisit ovat kantaaottavia. Yeboyah on suomalais-ghanalaista sukujuurta, hänen äitinsä on edesmennyt kuvataiteilija Raakel Kuukka.
Lue lisää Yeboyahin haastattelusta:
https://www.suomi24.fi/viihde/tanssii-tahtien-kanssa-yeboyah-paljastaa-top3-tanssin-salat-seksikkyys-liikekieli-ja-ihana?s24
Tanssii Tähtien Kanssa: Yeboyah paljastaa TOP3 tanssin salat: "Seksikkyys, liikekieli ja ihana..."

12
2009
Vastaukset
- Anonyymi
Jaa.
- Anonyymi
Ja jeepojat vastasikin..
- Anonyymi
Siis Täh...
- Anonyymi
Yebo kieltää Jeesuksen on JAHVEN yhwh juutalaisia
- Anonyymi
Feministi. Ei kuulu tanssiparketille.
- Anonyymi
Heheheheeeeee.
- Anonyymi
Ihana Yeboyah ❤️ Hyvä tyttö on myös Sointu Borg. Tänään Sointu-tyttö pisti taas parasta peliin.
- Anonyymi
Hienoa, että edes jotkut ymmärtävät miten suomen väestömäärä saadaan kasvuun.
Kun naiset ovat "nättejä" niin kyllä miesten kiinnostus kasvaa.
Nyky Suomessa ja muuallakin enemmistö on yli lihavaa.
Tuolla "amazonit" käyvät punttisaleilla ja hommaavat lihasmassaa.
En yhtään ihmettele miksi miespuoliset eivät kiinnostu toisesta sukupuolesta.
Missä on nyky naisten sirous ja pehmeys/ lämmin luonne?- Anonyymi
Näin on.
Lasten tekeminen ei ole järjellistä toimintaa. Se on kiihkoa ja himoa! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Näin on.
Lasten tekeminen ei ole järjellistä toimintaa. Se on kiihkoa ja himoa!Lapsen elättäminen kallista puuha. Kasvattaminen on raskasta puuhaa, ja oman elämän saa unohtaa 25 vuodeksi. Sitten seuraa mummona oleminen ja lapsen hoitoa riittää. Työttömänä ei ole varaa olla.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841729Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721605Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901389Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701309- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838