Myönnän, että tiukkaa tekstiä. Olen valmis kuuntelemaan muitakin mielipiteitä. Jos on tarvetta. Tuskin on.
Luin ne vanhat viestit.
Anonyymi-ap
21414
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Ei ole tarvetta. Olen nirvanassa.
Juu. Kaikki julkiseksi heti! Can’t wait!
Käytin niissä pientä fonttia
Mullakin on tallessa vanhat viestit ja kuvat. Joskus kun niitä silmäilee, huomaakin tulkinnassa eroja eri päivinä.
Just give me a reason… to say YES!!!
Liian epämääräinen aloitus.
Let bygones be bygones.
Toivottavasti ei minulle tämä. Hävettää ne tyhmät viestit. Olin silloin idiootti.
En oikeasti ymmärrä mikä sai sut kirjoitelemaan sellaista. Se oli aika kohtuutonta.
Seksi- ja väkivaltafantasiatko lähteneet laukalle?
En minä teidän laukoista tiedä. Mulla mitään tuollaisia ole.
Ettei olisi peräti kuvia?? Sivusta
Väkivaltaan suhtaudun hyvin vakavasti ja jos joku sillä uhkailee teen kyllä siitä ilmoituksen eteenpäin. Minusta ei ole kellään mitään kuvia eli turha edes vihjailla. Sekä on mulla isompia "ystäviä" joille kertoa jos joku alkaa raukkamaisesti uhkailla. Pientä naista .
Tarkoitin "sellaisia" kuvia. Kuka sua on uhkaillut ja milloin? Täällä palstalla vai missä?
Jatkan vielä, että luulin jonkun lähettäneen sulle sopimattomia kuvia.
Tarkoita ihan mitä haluat pervo. Ensinnäkin on tollaset viestit jo ovat uhkaavia minusta. Ottaen huomioon teidän mielenterveys on mitä on.
On mua uhkailtu täällä että puukotetaan jne. Ei mulla kenestäkään mitään kuvia ole.
Ei hemmetti! Silloinhan toi on selvitettävä, jos on suoria uhkauksia tullut. Ja en tarkoittanutkaan, että sinusta olisi kellään mitään kuvia vaan että joku olisi lähettänyt sinulle niitä itsestään jotain härskiä. Kun ei tuosta käynyt selville, miten päin se oli. Selvitä noi uhkailut. Onhan täällä tullut itse kellekin vaikka mimmoisia syyttelyitä niskaan, että en ihmettele, ettei täällä pitkään viihdy, ei varsinkaan, jos on oikeesti ikävä ja suru ja mieli jo muutenkin matalalla ja sit tulee ihan ihmeellistä tekstiä niihin, mitä itse kirjoittaa. Kyllähän se karsii ihmisiä pois. Ja nuo suorat uhkaukset saa varmastikin jotkut pelkäämään jopa niin, etteivät uskalla olla kotonaan. Tuosta yhdestä lähitalosta sanoi eräs rouva luettuaan hetken näitä, että hän ei uskaltaisi kotonaan yksin edes avata näitä sivuja. Oli ihan kuin ois järkyttynyt näistä kirjoituksista, kun näki toisen ihmisen puhelimesta näitä vähän.
En mä halua sotkeentua enempää. Kyllä mä yp ilmotin. Mutta ei sillä ollut mitään vaikutusta. Mitä lie hulluja.
Täytyisi editoida
Etkös sinä poistanut kaiken ajat sitten?