Niko, Sofia, Stefan ja Martina - Piiri pieni pyörii.

Keväällä 2020 vangittuna ja eristyksessä virunut Niko Ranta-aho sai kuulla, että perheen avokätisestä ylläpidosta huolimatta Sofia oli alkanut tapailla bisnesmies Stefan Thermania. Tiedon Niko kertoo saaneensa Martina Aitolehdeltä. Lähde: Seiska

https://www.seiska.fi/kotimaa/kirjapaljastus-nain-niko-ranta-aho-sai-tietaa-sofia-belorfin-ja-stefan-themanin-salasuhteesta-minua-ei-ole-koskaan-loukattu-niin-pahasti/1146046
7474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ystäviä nämä olivat jo Marbellan aikoihin....joten piiri pieni pyörii...

Äänestä
  • Stefan oli Nikon kaveri ja silti meni Sofia reitensä levittää avomiehensä kaverille . Inhoan naisia ketkä kiertävät kaverilta toiselle vielä kun ovat kerta olleet ystäviä .

    Äänestä

Kyllä oli aikamoinen temppu Sofialta, pissi omiin muroihinsa ja pahasti.

Äänestä

Ei toi Niko kyllä puhu kuin että Stefan oli hänen kaverinsa ja oli aina katsonut ylöspäin ja pitänyt hyvänä liikemiehenä fiksuna kaverina .

Äänestä

Vai niin! Meidän Mirri--Martta-Mara Kortelampi-Aitolehmä-Aitolehti-Eremenko-Eerikäinen-Therman-Tamminen-Pikkarainen-Backer-Palaci:o on siis sekaantunut tähänkin sekametelisoppaan. Miksi en ole yllättynyt? Pahoinpitelijä- huumemyyjä- talousrikollinen- rahanpesijä... On siinä meillä nelikko. Oikeat esikuvat nuorille!

Äänestä
  • Sofia B. sai tuomion huumeiden käytöstä ja asui huumekauppiaan kanssa avoliitossa. Huumekauppias käytti huumeita koko tuon yhdessäolon ajan ja Sofia vaan ei nähnyt mitään....Voiko noin tyhmää akkaa olla olemassakaan? Niko toi jopa ilotytön Sofian eteen, eikä Sofia älynnyt lähteä...mut kun se raha ja luxus merkitsi niin paljon....

    Äänestä

Sofia on jakorasia, jakaa itseään kaverilta kaverille...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keväällä 2020 vangittuna ja eristyksessä virunut Niko Ranta-aho sai kuulla, että perheen avokätisestä ylläpidosta huolimatta Sofia oli alkanut tapailla bisnesmies Stefan Thermania. Tiedon Niko kertoo saaneensa Martina Aitolehdeltä. Lähde: Seiska

https://www.seiska.fi/kotimaa/kirjapaljastus-nain-niko-ranta-aho-sai-tietaa-sofia-belorfin-ja-stefan-themanin-salasuhteesta-minua-ei-ole-koskaan-loukattu-niin-pahasti/1146046

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu