Vana Tallinn drinkit ?

Mielestäni yksi parhaista landrinkeja Vana Tallinnkin kanssa on Peksi Max Coffeine free.
Mikä teistä ?
61126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minun suosikkini on Vana Tallinn kohvi.

Äänestä
  • Saako vielä hyvää kirsikka likööriä ??

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Saako vielä hyvää kirsikka likööriä ??

    Ai sitä hirveen makuista sotkua.

    Äänestä

  • Juu, siihen pitää laittaa myös kermavaahtoa ja pinnalle esim. pikakahvia, raastettua suklaata tai kanelia.

    Äänestä

Hyvä lantrinki on 80% Saaremaa. Viru Valge on huono, sikunan makuinen juoma.

Äänestä

🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

🍒 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love

🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mielestäni yksi parhaista landrinkeja Vana Tallinnkin kanssa on Peksi Max Coffeine free.
Mikä teistä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu