Onko kokemuksia. Luvatuista takuista. Käytetyistä koneista.
Konemyynti Pekka Saari
Anonyymi-ap
254366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
hyvin on kaikki aina pelannut,takuita myöden jos semmonen on konessa ollut. ja ylivoimaissti edullisin mitä missään/kukaan.
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18038079g
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Oikein hyvä konekauppa. Toivottavasti tulee yhtä hyvä kauppias Pekan jälkeenkin. Yksi Oulaisten liike-elämän tukipilareista.
Kyllä edulliset tuotteet ja takuut pelaa, asiantuntevaa ja hyvää palvelua...mikä on harvinaista nykypäivänä..
Vanhaa tavaraa apua tarvitseville jos haluat laatua ja nykyaikaa mene muualle.
Hyvin on pelanneet,ei moitteita.se työntekijä hieman pahanpäiväinen suustaan muuten ok.
Kun ei tarvitse maksaa palkkaa. Menee siinä, vaikka on vähän onnellinen.
Ja H. Karihaaran renkinä.
Toivottavasti Pekka antaa hänelle lopputilin ettei ostajat kaikkoa
jatkahan niitä autokauppiashommia ja lopeta tuo helvetin höpöttely rihtaloista
On tainnut autokaupat tullu jo tehtyä
Onko tämä masinoitu Pekan mainoskampanja.
Jokainen ymmärtää että käytetyssä tavarassa takuu loppuu ennen kuin takavalot loppuu näkymästä.
Uutta ei taida olla myynnissä.
On ja voi olla tuoreempaa kuin muualla jossa myydään vanhaa varastoa.. Monesti käytetty on kestävämpi kuin pakasta vedetty.. paitsi välikäsi !
tuleeko paljon mielihyvää kun vastailee omiin kommentteihin?
Kyllä Pekka antaa vanhallekkin yllättävän pitkän takuu, jopa kuukausia
Kyllä on hyvä,ystävällinen,asiantuntevaa palvelua pekalla..kotiin tuonti ja asennuksetki kuuluu palveluun ilman lisä hintoja..jos ei jotain löydy liikkeestä ni Kyllä pekka sellasen hommannut..
Käytetytki koneet on huollettu ja testattu.. hinta/laatu suhde on kohillaan..
Ostin vuonna -93 Pekalta Oulaisten myymälästä Hoover pesukoneen joka oli ollut jollakin koekäytössä ja sillä reissulla koneen sivupeltiä oli mennyt ruttuun, muistaakseni hiljaisuudessa oli palautettu takapihalle.
Siitä sain neuvoteltua sopuhintaan pesukoneen joka minulla käytössä vieläkin.
T. Tyytyväinen Haapaveden köyhä
Jäätävän hyvä palvelu, joustaa hyvin asioissa, ottaa tavaraa vaihdossa, asentaa ja vie vanhat pois. Hinnatki on kohillaan ja erittäin hyviä käytettyjä laitteita kunnon takuulla.
eikös pekkalla ole melkoisen pitkä ura kaupanpidossa.muistankos oikein,että ollut jopa maankuulu kauppias ja jonkin ketjun eniten myynyt kodinkoneita.ei varmasti ole nykyään helppoa kyntösarkaa millään kaupan alalla kun tämä nettikauppa pitää siitä huolen,ainut siinä on se ettei siitä saa samaa palvelua mitä joltakin p.saarelta.
Pekalla se palvelu pelaa
Tosi hyvä, ei muualta kannata kyselläkkään.
Pekalta saa laatua ja homma toimii vuosikymmenien kokemuksella
Edullista kodinkonetta tarjoaa, mutta hiukan erikoinen tuo hänen uusi työntekijä.
Onks hällä työntekijä? Ettei oo joku työkkärin listalta
hyvä liike.ei moitittavaa!