Mitenkä vorsalaiset suhtautuu rokotuksiin tänä päivänä?Onko heränneitä vai harmaata massaa?
Osa kuulemma palvoo jo tekoälyä ja perustaa elämänfilosiansa tekoälyn vastausten mukaan, onko asiat näin heikoilla kantimilla vorsasa?
Kaveripiirissä metsästetään ja harrastetaan miehisiä hommia kuten viinanjuontia ja kortinpeluuta ja nussuttelua.
Toista on nämä baareissa notkuvat elämäntapatyöttömät betonikuutiosta jotka esittävät olevansa fiksua, mutta työura + oma kämppä kertoo totuuden.
Parta ajamatta, pipo päässä sisätiloissa esiinnytään kuin mitkäkin edisonit mutta meriitit puuttuvat.
Rokotetut vorsalaiset
6
385
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikki rokotukset otettu, ite, isovanhemmat ja aikuiset lapset.
Meillä ja isovanhemmilla ei ole ollut mitään nuhaa, flunssaa tai influenssaa yli 30 vuoteen.
Taidetaan olla niin vahvoja että rokotteetkaan ei ole meitä sairaaksi tehneet.- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18040705R
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Yhtäkään koronarokotetta en ole ottanut. En ole sairastunut. En luota tekoälyyn. En notku kapakoissa. En nauti alkoholipitoisia juomia. En harrasta seksuaalisia suhteita. En käy töissä. En juo kahvia. Olen olemassa. Oleminen on parasta elämässä.
- Anonyymi
Mulla on tuttavia, jotka ovat sairastelleet rokotuksen jälkeen.Kaikilla melkein samat sairaudet. Ennen ei mitään.Meidän porukka ei ottanut ketään rokotetta eikä käytetty nenäsuojaa.Ollaan terveinä pysyneet. Koko homma ihmisten pelottelua
- Anonyymi
Minä otin 4 rokotusta muistaakseni. Kolme ekaa Forssassa ja viimeisen Helsingissä, olisiko 1v6kk sitten. Enpä ole sairastellut kulkutauteja. Napatyräleikkauksessa kävin alkuvuodesta Espoossa. Ikää on yli 60v.
- Anonyymi
sundellin ville kyselee tosissaan AI:lta vastauksia elämän suuriin kysymyksiin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218636Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307897Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105478Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825119Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294929Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373447- 1253164
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353056Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853049Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252660