Mikä on teidän kahden biisi ja mihin se kytkeytyy? Koska soi ekan kerran?
Teidän biisi ja miksi juuri se?
12
1209
Vastaukset
- Anonyymi
Mitään selkeästi yhteistä ei pysty nimeämään. Vaikka monet muistuttavat hänestä tai ainakin siitä tunteesta jonka hän saa minussa aikaan. Vuosia sitten hän soitti minulle yhden kappaleen töissä, mutta en tiedä tarkoittiko sillä mitään. Uudempi kappale: kuumaa - tarkotin sua, sitä kuunnellessa tämä ihana nainen tulee usein mieleen.
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18042944V
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Feliz Navidad. Se kajahti radiosta sattumalta samaan aikaan tajusin. Oltiin järjestelemässä pikkujoulukamoja yhdessä paikassa ja joku laittoi radion päälle. Mulla oli pahvilaatikko sylissä ja seisoin keskellä käytävää.
- Anonyymi
Ehdottomasti vanha iskelmä "Luona keittiön pöydän" Liittyy meihin kahdella tavalla.
- Anonyymi
Meillä ei vielä ole biisiä. Sen verran tuore tapaus
- Anonyymi
Saako valita ekana biisin ja sit siihen sopivan naisen?
- Anonyymi
Anna mennä vaan 😊
- Anonyymi
Anna mennä vaan 😊
- Anonyymi
Se joka soi taustalla ensimmäisen yhteisen hyvän fiiliksen aikaan. Jos silloin kuuluu jostain musiikkia.
- Anonyymi
Matti & Teppo
Vauhti kiihtyy - Anonyymi
Your Song
Biisi valittu, biisin arvoista naista ei ole tosin näkynyt. - Anonyymi
Miul ja miun ukkoloilla on, jotta tosiaan Vesalan biisi pulkka. Mie en viitti kertoo mihin se kytkeyttyy. Kuuntelamal silvinnee. Ekan kerran soi, jotta meijä kihlajaississa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p294977Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1554776Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2154762Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1194580Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil133670Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192364Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32148- 661677
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241574- 1911281