Hän on petturi, vedättelijä ja teeskentelijä. En tahdo nähdä häntä enää ollenkaan.
Metodina pitäisi olla se, että lakkaan olemasta hänelle narsistinen lähde.
Toisin sanoen hänet pitää saada tajuamaan ettei saa minulta sitä mitä toivoo: ihailua, huomiota, alistumista, kaiken nielemistä, tunnekuohuja yms.
Miten temppu - lakata olemasta narsistinen lähde - tehdään? Vinkkejä, kiitos! Tahdon hoitaa tämä asian alta pois nopeasti ja juuri niin jääkylmästi kuin hän ansaitsee.
Viikonlopuksi asiapitoinen aihe, pysytään asiallisina
Anonyymi-ap
2
237
Vastaukset
- Anonyymi
Potkaiset pihalle
- Anonyymi
"Raimo Parkkisen luvalla.Suomi24."Suomen suurin voimayhtiö IVO tutki Pyhäjärven pumppuvoimalahanketta ja totesi sen olevan taloudellisesti kannattamatonta.Yksikään pörssiyhtiö ei tule koskaan pyytämään kunnalta 200000euron lainan takauksia.On turha väittää että 9 suurta yhtiötä kilpailee Pyhäjärven voimalahankkeesta.Jäädään odottelemaan hetkeä jolloin Aki Tuikka lopettaa kaivoksesta veden pumppaamisen ja räjäyttää tunnelinn suun tukkoon."
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006374
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303813törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283190Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701726- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46969Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11956Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42869