Nyt epävarmuuden peitto pois (miehelle)

Haluan kietoa ympärillesi hellästi läpimän ja luottavaisen peiton jottei sinun tarvitsisi tunteä koko ajan tuota epävarmuutta , luottamuspulaa..

https://youtu.be/OV0GFYCZVfc?si=MuzskoWDxlO7mRCm

Sydämessäni olet.
n->m
17626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kiitos... 💗 Niin sinäkin olet sydämessäni 😊

Äänestä
  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    🍒 ­­­N­­­y­m­­­f­o­m­­­a­­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18044477c

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Kaunis aloitus.

Äänestä

Tiedän...tiedän, että se peitto tuntuisi hyvältä päälläni mutta kuitenkin käytän edelleen omaa peittoani. Kuin hänelle.

Äänestä
  • Sinä, kuin hänelle, olet mulle kyllä täys plus miinus, ja mysteeri...Sivusta vaan.. Ja niin varmastikin, ehkä naurun sekaisesti, ja vakavasti tulee olemaan...Kunhan sanon. Ei uutta auringon alla...

    Äänestä

Sinun alastomaan vartaloosi haluaisin kääriytyä kuin pehmeään peittoon.

Äänestä

Minun luottamuspulani loppuun siihen jos tietäisin naisen kaipaavan minua. Sitten ymmärrän että hän rakastaa minua.

Äänestä
  • Kaipaan häntä aina kun emme näe. Tänäänkin , juuri nyt kaipaan häntä vierelleni...♡
    n->m
    T:Aloitt.

    Äänestä

  • Kaipaanhan minä yhtä miestä. Pitää sanoa tämä hänelle seuraavan kerran, kun nähdään ensi viikolla.😘

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Kaipaanhan minä yhtä miestä. Pitää sanoa tämä hänelle seuraavan kerran, kun nähdään ensi viikolla.😘

    Mutta et ole aloittaja , unohdit mainita.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Mutta et ole aloittaja , unohdit mainita.

    Niin en ole. Sori unohtui se tuosta🤓

    Äänestä

  • Kaipaan! Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Kaipaan häntä aina kun emme näe. Tänäänkin , juuri nyt kaipaan häntä vierelleni...♡
    n->m
    T:Aloitt.

    Näettekö useinkin?

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Näettekö useinkin?

    Väillä ja välillä ei.

    Äänestä

Olen käynyt läpi paljon paskaa, se tekee nöyräksi.

Äänestä
  • Keneltä tämä kommentti, sivusta kyselen?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluan kietoa ympärillesi hellästi läpimän ja luottavaisen peiton jottei sinun tarvitsisi tunteä koko ajan tuota epävarmuutta , luottamuspulaa..

https://youtu.be/OV0GFYCZVfc?si=MuzskoWDxlO7mRCm

Sydämessäni olet.
n->m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu