Siis olen jo kauan aikaa ihmetellyt että mitä Katea täällä niin ylistetään ja kävin kattoon netissä sen kuvia. Hah! Aivan tavallisenäköinen lehmähän tuo nyt on! Ensinnäkin liian lihava, sellua joka paikassa, liikaa vaalennetut hiukset (halpa vaikutelma), silikonitissit (epätoivoista) ja ruma naama! Täysin tehty tuote, joka luottaa että kun olen blondi, silikonibarbie niin siksi menestyn musiikkimaailmassa, hah hah! Täysin surkea muija! Meidän naapurissakin asuu kauniimpi!
Kate on läski
ja ruma!
4460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuka vittu tuo edes on?? Ikinä en oo nähny ja enkä oo pahemmin kuullukkaan sen musiikkia (jos tuo on edes musiikki alalla)
Onhan Kate muuten hyvän näköinen, mutta se sais olla naamasta paljon kauniimman näköinen. Mun mielestä sillä on just sopivan valeet hiukset, mutta hieman isommat tissit sais kyllä olla, ja painosta sellaset 10-15kg pois niin sit vois menestyäkin
Tuohan Katehan on ihan kissa..krr...ei läski vaan sopivasti muotoja....ei naisen tarvi mikään anorektikko olla!Sellaiset laudat muijat on rumia! Stemppiä Kate! ;)
Katessa on sitä jotain !
Kate on sopivan pyöreä, kaunis ja onnellinen. Hanki ittelles se naapurin luuviulu sitten...!!!!