Täällä oli joku ketju missä puhuttiin miten miehet kyttää vähäpukeisia ja tiukkoihin vaateisiin pukeutuneita räklejä. Ni pakko sanoo näin mustalaisnaisena ettei kai se mikään ihme ole, ku juttelee mustalaisnaisten kanssa ni suurin osa naisista haluaa pitää itteesä niin siveenä omalle miehelleenkin ettei makuuhuoneeseen mahdu muutaku peiton alla, valot sammutettuna ja sekin harvoin. Puhumattakaan siitä että koitettaisiin jollain tavalla miellyttää miehen silmää esim, pukeutumisella. Kyllä se elämäkin on sit sitä kuollutta jos ei parisuhteessa toimi seksuaalisuus.
Naisten seksuaalisuus
Anonyymi-ap
4730
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Onko siellä niin, että ukot vaativat naisilta ehdotonta uskollisuutta ja siveyttä, kun taas itse ovat valmiita lankeamaan uskottomuuteen ja siveettömyyteen?
Kyllä alaston jeeno on komia näky! Ihan peelo kovenee ja tekee mieli koinia.
Leiffi Lohjalta vaan
Mie kans kyttään tuota Raineri-serkkua kun se on vähäpukeinen ja ne vähätkin pukineet tiukkoja. Vaan mie oonki semmonen seksuaaliolento ja niin on Rainerikin. Meillä toimii parisuhteessa seksuaalisuus mallikkaasti peiton päällä ja alla!
Möhömaha-Mertsi Gayman-saarilta vaan
Mie ja rookeriserkkku ei kattella mittään räkliä.
T. Tampereen läskitino.