Ollaanko Leppävirralla ihan terveitä?

Kun kaapataan rotukissa ja tapetaan? Lööpit täynnä tätä. Ootteko kaikki keskenään lähisukua?
4886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Varkaiden ja lääkärien nimet tänne vaan. Voi pistoolinperää käydä antamassa.

Äänestä

Ei todellakaan olla. Kun tuollaista tehdään

Äänestä

Ammattitaidottomille ei kannata viedä eläintään hoitoon kun ei erota villikissaa harvinaisesta rotukissasta.
Päältä näkee heti että on erikoisuus, kaunis ja hyvin hoidettu.

Toivon tuhoa kaikille eläinlääkäreille jotka harrastaa vain sadismia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun kaapataan rotukissa ja tapetaan? Lööpit täynnä tätä. Ootteko kaikki keskenään lähisukua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu