Pääsin vetämään oikein kunnolla Toyota Corollalla radalla, renkaat vinkuivat, kori kallisteli makeasti, kädet tärisivät, vatsasta väänti kovasti. Oli mukavaa mutta ajon jälkeen piti käydä wc:ssä.
Toyota Corolla radalla.
Anonyymi-ap
13396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Minä sanon wain vw aageen tuotteita radalla. Ei pääse ripulikakka yllättämään. Kiitos. Stauffenberg
Nyt se omapoika tarvitsee Imodiumia ettei tule ripaskat housuun.
Käteenkö taas vedit?
Ich haben ein scheisse in meine lederhosen!
Miks joku kehtaa tälläisiä höpö juttuja kirjoitella.Ei kukaan järkevä lähde millään tavallisella autolla radalle.
Miksi ei tavallisella autolla voisi lähteä radalle? hyvä olisi kaikkien testata autonsa ominaisuuksia turvallessa ympäristössä.
Tosin tuo avaus on provoa.
Rata-autoilu on typeryyttä, eikä sillä ole mitään tekemistä turvallisen autoilun kanssa.
Voi tulla kalliiksi,kun ylität auton rajat ja kolhit auton kaiteisiin tai kaadat auton muutaman kerran ympäri.
Niiin, tojohan on voittanut makeasti monta vuotta rallin mm:n! On se huimaa!
Niin tojo jossa ei ole tojoa muuta kuin rahoitus ja etäisesti ulkonäkö!
Viimeisellä ja idioottimaisella appiukollani oli joku Toyota jota yhtä idiooottimainen poikansakin jumaloi. Appiukko oli ennen kuolemaansa vähän kolhinut sitä ja MINUN olisi mukamas pitänyt hoitaa se oiottavaksi! Arvatkaa hoisinko?
Et varmaankaan kun kaikki rahasi menevät VAG-kikkareesi kalliisiin koneremontteihin ja alati kuluvaan öljyyn. Siitä myös kumpuaa kirjoituksestasi huokuva huonovointisuutesi.
Just parasta! Toitsul radalle kiekkarajotin pois ja 11000 rpm tauluun nii uijuijui ku lähtee! POLKEE TOITSUU TÄYYYYSIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!