Palsta rauhoittunut

Anonyymi-ap

Näyttää siltä että kirjoitukset ovat loppuneet lähes kokonaan tältä palstalta. Syyksi oletan että eräs suurin höyrypää on tullut järkiinsä tai suljettu jonnekin missä ei anneta mahdollisuutta somen käyttöön.
Hyvä näin!

13

822

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hellis?

      • Anonyymi

        Mun mielestä 80 % hänen kirjoituksista on ihan kuranttia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mun mielestä 80 % hänen kirjoituksista on ihan kuranttia.

        Ota pois -ntti- sanasta kuranttia.

        Joku saisi nakata tyypin samaan laatikkoon jeesushullun kanssa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ota pois -ntti- sanasta kuranttia.

        Joku saisi nakata tyypin samaan laatikkoon jeesushullun kanssa.

        Oxcettavia kommentteja hänellä usein olikin.


    • Anonyymi

      Totuus valkeni hänellekin. Mutta jos hän kattoo esim. Lazarin dokkarin uudestataan, se menoa taas..... ja päitä menee hyvällä perheen isällä taas poikki....

    • Anonyymi

      Hänet on vain siirretty toistaiseksi toiseen tehtävään. Palaamme asiaan kun maailmanlopun innostus alkaa hiljenemään.

      Terveisin NWO

    • Anonyymi

      Oli kuitenkin päässyt jollain vpn-vilpillä sisään mutta poistettiin hetimmiten onneksi. Näkyy tuolta ketjun lopussa missä kerrotaan montako viestiään on poistettu.

    • Anonyymi

      Mikä ärsyttää koukussa eniten?

      • Anonyymi

        Ei minua ärsytä mikään.

        Mutta jotakuta saattaa ärsyttää lestadiolaisista Ja varaktorista jauhaminen. Muistaakseni ilmastonmuutoksen kieltäminen ja se että pitää alieneita kaikkia hyväntahtoisena.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Toivoisin näkeväni täällä enemmän asiallisia kirjoituksia ja kannanottoja. Miten voi yksi nimimerkki aiheuttaa niin paljon vastenmielisyyttä useimmissa aiheen lukijakunnan lukijoissa? Sitä voi kyseinen henkilö pohtia itsekseen tai sopivan ohjaajan avustuksella jos ei muuten kykene asiaa selvittämään. Pääasia että päänrepimiset ja vastaavat hallusinaatiot loppuvat ja naapurusto ja muut tuttavat voivat elää rauhassa vailla pelkoja oman henkensä puolesta riippumatta mitä uskonlahkoa edustavatkaan.

      • Anonyymi

        Höpöhöpö. Tuuttaa tuota zontaa tänne itse. Eikä ketään nimimerkillä. Jotain apua tarvitsisit.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      468
      6646
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      198
      3978
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2543
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      26
      2080
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      144
      1491
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      79
      1356
    7. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1188
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      68
      1186
    9. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1115
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1099
    Aihe