TV-alueuutisissa kerrottiin, että ulkomaisilla rekisterikilvillä varustettu auto on liikkunut Juvalla ja kaverit olivat tutkineet sähköasemaa sitä kuvaten. Olisiko erään entisen kansanedustajan "ystävät" asialla?
Vastaukset 5
- Anonyymi
Näin äsken koiranulkoiluttajan puhelin kädessä jäteaseman nurkilla.
Pitäisikö olla huolissaan?- Anonyymi
Eipä taida sitten asia kiinnostaa, Tuleehan niitä sähkökatkoksia syystä tai toisesta. Toivotaan, ettei pitkäksi aikaa. Kun poksahtaa kovaa ja muuntajat hakevat uutta sijaintia, niin pitäisikö sitten olla huolissaan?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä taida sitten asia kiinnostaa, Tuleehan niitä sähkökatkoksia syystä tai toisesta. Toivotaan, ettei pitkäksi aikaa. Kun poksahtaa kovaa ja muuntajat hakevat uutta sijaintia, niin pitäisikö sitten olla huolissaan?
Eipähä tule laskua siltä ajalta ainakaan
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18055047K
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Hasamäen lähistöllä pyörinyt öisin auto talojen pihoilla. Ihan vinkkinä. 10.2 viimeksi käyty pyörimässä ilman kutsua tuossa naapurin pihassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1721869Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541340Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset221985- 71897
- 56820
- 46765
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63757- 90737
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200677Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”151636