Joka ei ole kiinnostunut takaisinpäin. En ole miesten rai.skaaja, en ota ketään väkisin. Haluan vain miehen, jolla on tunteita tähän suuntaan ja johon olen itse ihastunut/rakastunut. Lopettakaa tyhjäpää miehet ja naiset se ei kiinnosta hokeminen täällä. Ei kiinnosta minuakaan kukaan teistä eikä edes se oma ihastus, jos ei tunne samoin!
En ole kiinnostunut sellaisesta miehestä
Anonyymi-ap
8315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Väkivaltaa ja pakottamista monta lajia
Kenestä uskaltaa olla kiinnostunut? Kaikista ei kannata olla kiinnostunut? Toiset ei uskalla olla kenestäkään kiinnostuneita, jos ikävät kokemukset jättävät jälkensä.
Minä ihastun kun ihastun. Jos ei kannata niin sitten ei kannata.
Mistä päättelit, ettei mies ole kiinnostunut sinusta ? Oletko tutustunut häneen ja sinulla on yhteystiedot ? Oletko pyytänyt tapaamista ?
Flirttailu, silmäpeli tai jokin epämääräinen vihjailusta ei selviää. Mitä olet tehnyt sen eteen ?
En ole päätellyt niin, en tiedä sitä. Yritin sanoa JOS EI OLE. Tarkoitin että täällä on anonyymina turha kiljua ettei kiinnosta. Jokaiseen aloitukseen joku vinkuu sitä täällä.
Luulen näin et tää paikka on sellainen missä monillakaan täällä ole enää toivoa muuta kun kirjoitella. Voi olla tietysti poikkeuksia.
Minä taas en ymmärrä miten täällä kirjoittelu voisi viedä toivon muualta. Tämähän on vaan keskustelupalsta? Enkä ymmärrä miten sinun kommentti liittyy aloitukseen. Ette ymmärtänyt tuota aloitusta nyt yhtään. Kirjoitan ilmeisen monimutkaisesti. Yritän kirjoittaa selvemmin jatkossa.
Yritin sanoa vain, että on ihan turha esittää toisen kaivattua ja huudelle joka väliin ettei kiinnosta. Sillä ei ole mitään merkitystä, koska sellainen mies ei olisi enää kaivattu.
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🔞 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞