mukavalla ja luotettavalla Toyota Corolla Hybrid autollani ihan huvikseni sellainen ajatus että miksi kukaan ostaa jonkun muun auton kuin Toyotan. Luulisi että vähän tyhmempikin henkilö ostaa parhaan mahdollisen auton.
Tuli mieleen ajellessa
Anonyymi-ap
9322
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Huvit ne on hullullakin.
Minä joudun ostamaan Priukseen pienkone-bensiiniä rautakaupasta kun tavallinen bensa menee huonoksi tankissa koska sitä kuluu niin vähän.
Kylläpä ajat vähän ja harvoin, jos ne vähät ajot riittää akuston lataukseen ja seuraaviin ajoihin.
Jännä kun Toyotan omistajan pitää jatkuvasti selitellä surkeaa valintaansa ja yrittää kääntää sitä voitoksi, ehkä mielenterveys on kovilla kun ei kehtaa myöntää, että astui paskaa. Järkevä menisi autokauppaan ja vaihtaisi sen parempaan.
Laatu autojen omistajat ei täällä kehu auto valintojaan toistuvasti. Niinkuin jotkut???
Toyota on maailman paras autonvalmistaja. Lexus on kiistatta paras kaikilta ominaisuuksiltaan lisäksi se on kestävä. Useimmissa bremiumeissa on bremiumia vain hinta muuuten varsin surkeita tekeleitä.
Ihme juttuja, ei ole olemassa mukavaa ja luotettavaa Toyotaa olemassa. Vähän kuin kertoisi ratsastavan yksisarvisella, ihan yhtä sekopäistä harhaa.
Koskahan ymmärtävät alkaa valtionpäämiehiä kuljettamaan saattueissa ylellisillä Toyyyyyyyota Riselloilla? Risella, Risella, Suomen suosituin riisi Corolla.
Mikseivät kaikki vanhojen polttis-Tojojen omistajat vaihda heti hybridiin? Ovatko hekin tyhmiä?