Tarinan eka osa: http://www.koodi.net/tarinat/tekstit/tarina1470.html
Koko matkan ajattelin mihin joudun ja että näenkö enää ikinä tyttöystävääni. Olin Arin armoilla, avuttomana lutkapoikana, pakettiauton takaosassa vangittuna. Tunsin auton menevän soratielle ja kuopat tuntuivat tuskallisilta, ja kohta auto pysähtyi. Kuulin oven avautuvan. "Täällä se pikkuhuora on valmiina nussittavaksi!" Ari sanoi ja veti pois päästäni kumihupun ja naamaltani jockstrapit ja palan ilmastointiteippiä. Näin olevani maaseudulla.
"Naama ja suu esille, jotta miehet näkevät millainen nätti poika on kyseessä, ja että saadaan suu käyttöön!" Ari sanoi. "Kohta kaverit tulevatkin. Nussinkin sua itse tässä odotelles."
Ari hyväili vehkeitäni ja veti buttplugin reiästäni. Tunsin kuinka kaluni alkoi taas nousta.
"Saatanan pikkuhuora sä olet kiimainen!" Ari sanoi ja napsautti kahleet auton kattoon, niin että perseeni oli valmiina naitavaksi.
Ari alkoi jynssäämään persettäni oikein urakalla, ja tunsin kuinka spermaa taas lensi suoleeni. Olin kiimoissa.
Sitten pihaan saapui kaksi muuta autoa, ja kummastakin tuli kaksi isoa ja karvaista miestä. He eivät silti olleet ihan niin pitkiä ja rotevia, kuin mua juuri naiva, ainakin 140 kiloa painava, valtava ja karvainen uros.
"Onpas kivan näköinen huorapoika" yksi miehistä sanoi. Muutkin miehet kommentoivat ulkonäköäni (positiivisesti).
"On oikein huora jolle ei yksi mies riitä." Ari sanoi. "Ei muuta kuin nussimaan!"
Yksi miehistä alkoi nussimaan persettäni, ja toinen toi kalunsa suulleni. Tunsin pian että toinenkin kyrpä oli tunkeutumassa suoleeni, ja toinen kyrpä suuhuni. Mä ynisen ja huohotan kiimaisena.
Lopulta jokainen miehistä oli lauennut ainakin kahdesti muhun.
"Enkös jo sais päästä vapauteen. On mulla oma elämä, työ ja tyttöystäväkin." sanoin.
"Ei tollanen lutka mitään naista pysty tyydyttämään kun on tollaset pojan vehkeet ja muutenkin ihan pojan vartalo! Ei se oikeasti tyydytä naista että sä panet! Sovit ainoastaan homohuoraksi karskeille miehille!" Ari sanoi. Muut miehet nauroivat.
"No päästä se poika takaisin tyttöystävänsä luo." yksi miehistä sanoi.
"Onhan tässä jo nussittu." Ari sanoi, ja niin seksihommat oli loppu, ja muut miehet sitten lähtivät.
Ari vapautti mut kahleistani. Repustani jossa oli vaihtovaatteet, puin vaatteet ylleni. Ari antoi mulle autollaan kyydin samaan paikkaan, johon olimme sopineet tapaamisen. Nyt olin ihan matkustajan penkillä tällä kertaa enkä auton takaosassa. Sanoimme näkemiin ja lähdin kotiini kävelemään. Mun perse kivistää ja olo on tuskallinen, silti olen kiimainen tosta kokemuksesta. Vedän ensimmäiseksi käteen kun pääsen kotiin ja laukean rajummin kuin pitkään aikaan. Menen suihkuun.
Tyttöystäväni ei koko reissusta koskaan kuullut. Tunsin itseni taas mieheksi, enkä lutkapojaksi, kun alistuksen jälkeen, olin taas naimassa pilluun tyttöystävääni lähetyssaarnaaja asennossa. Kun sitten yöllä nukkuessa tyttöystäväni vieressä, heräsin kesken unen, mieleeni tuli muistot siitä mitä oli tapahtunut. Ajatukset siitä miten olin Arin, ja myös hänen kavereidensa homohuorana, saivat mulle todella vahvan stondiksen.
Jatkoa tarinaan Ensimmäinen Alistuminen
Anonyymi-ap
0
2308
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?485938Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki603545- 1862759
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t152705mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k132319- 322245
törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/182047- 181885
- 1481399
Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu2811332