Kannuksen tapauksessa osuuskaupassa väännettiin kyllä paskat juomalavan päälle.
NELIKYMPPINEN mies virtsasi Riihimäen Prismassa olutlavan päälle vuosi sitten heinäkuussa. Virtsaa roiskui kaljapinon puoleen väliin asti, joten 1 200 oluttölkkiä jouduttiin poistamaan myynnistä.
Prisman myyntipäällikkö kertoo, että tölkit kelmutettiin huolellisesti ja lähetettiin S-ryhmän varastointi- ja kuljetusyritys Inexille hävitettäväksi.
– Hyi! Jos joku sinne kusee tölkkien päälle, niin niillä ei ole kyllä mitään aihetta olla myynnissä tai kenenkään huulien lähellä edes, myyntipäällikkö sanoo.
Oluita oli niin paljon, että niiden tyhjentämiseen kaupassa olisi mennyt rutkasti aikaa. Lisäksi virtsaiset tölkit olisivat voineet aiheuttaa työturvallisuusriskin työntekijöiden juodessa olutta, joten hän ei halunnut ohjeistaa omia työntekijöitään kaatamaan niitä yksitellen viemäriin.
Vastaava tapaus sattui joskus myös Kannuksessa
Anonyymi-ap
2
488
Vastaukset
- Anonyymi
Sillai
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18068498z
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352226
- 841303
- 561288
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361226- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31721
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565