Vastaava tapaus sattui joskus myös Kannuksessa

Anonyymi-ap

Kannuksen tapauksessa osuuskaupassa väännettiin kyllä paskat juomalavan päälle.
NELIKYMPPINEN mies virtsasi Riihimäen Prismassa olutlavan päälle vuosi sitten heinäkuussa. Virtsaa roiskui kaljapinon puoleen väliin asti, joten 1 200 oluttölkkiä jouduttiin poistamaan myynnistä.

Prisman myyntipäällikkö kertoo, että tölkit kelmutettiin huolellisesti ja lähetettiin S-ryhmän varastointi- ja kuljetusyritys Inexille hävitettäväksi.

– Hyi! Jos joku sinne kusee tölkkien päälle, niin niillä ei ole kyllä mitään aihetta olla myynnissä tai kenenkään huulien lähellä edes, myyntipäällikkö sanoo.

Oluita oli niin paljon, että niiden tyhjentämiseen kaupassa olisi mennyt rutkasti aikaa. Lisäksi virtsaiset tölkit olisivat voineet aiheuttaa työturvallisuusriskin työntekijöiden juodessa olutta, joten hän ei halunnut ohjeistaa omia työntekijöitään kaatamaan niitä yksitellen viemäriin.

2

455

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sillai

      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        💋 ­­­N­­­y­­m­f­o­­m­­­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18068498z

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      213
      1762
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      141
      1465
    3. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      78
      1348
    4. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      54
      1193
    5. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      8
      1102
    6. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      74
      1085
    7. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      109
      1019
    8. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      55
      980
    9. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      880
    10. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      82
      850
    Aihe