Ainoa todellinen työ taisi olla ne lukuisat haastattelut, joiden avulla oma kuva huolehtivana ja hyvänä ihmisenä kiillottui.
Mutta muuttuiko mikään todellisuudessa, saatiinko esim lisää rahaa nuorten mielenterveyspalveluihin ?
Keräsikö hän rahaa esim nuorten kuntoutumiseen?
No ei.
Kaiken kaikkiaan tilanne Suomessa pahempi kuin koskaan eikä tuollaisten pinnallisten kiiltokuva helyihmisten työllä ole muutenkaan siunausta, koska motiiivit eivät ole kohdallaan ja ensijaisesti halutaan vain huomiota ja pitää hauskaa.
Aira Samulin teki mielenterveystyötä. Senkö takia Suomen mielenterveyspalvelut ihan hunningolla?
Anonyymi-ap
2
274
Vastaukset
- Anonyymi
Ratsasti vaan miehensä ja tyttönsä sairaudella maineeseen kunniaan ja rahoihin.
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18068670O
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774592- 1801837
- 1241540
- 351016
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️16981- 103930
- 78913
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78842- 45807
- 4798