Hei! Olen 23v nuori mies ja olen aina ihaillut vatsamakkaroita. Miten saan vatsamakkarat?
Miten saada vatsamakkarat
8
744
Vastaukset
- Anonyymi
Oon 141 cm ja 32 kg 10v tyttö mun maha näyttää kauheelta kun istun ja yritän vetää vatsaa sisään mulla on istuessa 4 läskimakkaraa edestä näyttää ihan joltain mäkimaisemalta ja sivulta pömppö vatsanympärys 68 cm.
Haluatko minulta vinkkejä?- Anonyymi
Olet aika vekkuli ja yhtä älykäs! ;-DDD
Pikkuisen kävelyjä raikkaassa ilmassa, voimistelua ja
ne mäet alkavat hävitä maisemista.
Äläkä unohda aterioista hiukan raikkaita vihanneksia ja raasteita.
Ne laskevat pömppömahan nopeasti!
Kuukauden kuluttua et halua enää suklaata, karkkia, limuja, ...
Haluat vain terveellistä ruokaa.
- Anonyymi
"Miten saan vatsamakkarat?" No, syömällä paljon makkaraa.
- Anonyymi
Ohessa video, joka kannattaa katsoa:
https://www.youtube.com/shorts/JJonxn-W24M - Anonyymi
"Haluatko minulta vinkkejä?"
Ei halunnut. Tästä(kin) huomaa että avauksen tekijä on ihan pelkkä trollaaja.- Anonyymi
Trollaus-sanaa käyttävät ihmiset, joilla on huono sanavarasto ja äly. Tässä tapauksessa pikemmin trollausta oli 10-vuotiaan tytön teksti, jossa tarjouduttiin antamaan vinkkejä. Siinäkin oli oikeasti kyse ahdistuneen ihmisen huumorista tai parodiasta eikä niinkään trollaamisesta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trollaus-sanaa käyttävät ihmiset, joilla on huono sanavarasto ja äly. Tässä tapauksessa pikemmin trollausta oli 10-vuotiaan tytön teksti, jossa tarjouduttiin antamaan vinkkejä. Siinäkin oli oikeasti kyse ahdistuneen ihmisen huumorista tai parodiasta eikä niinkään trollaamisesta.
Kirjoitat sen verran pisteliäästi ja hyvällä suomella, että sinun täytyy olla jo yläasteella. Luultavasti kuukautisetkin jo on, vaikka oletkin impi. Parempi ollakin impi kuin ryhtyä paniikkiratkaisuihin. Sinun pitää hankkia itsellesi poikaystävä, vaikka vihaatkin siroluista veljeäsi. Sinulla on tosi isot ja paksut luut.
- Anonyymi
Tietty kiihoke toki, kun vatsamakkaroilla varustettu nainen ratsastaa munan päällä.
Tissit hytkyy ja vatsamakkarat myös. Pistävä hien haju kuuluu asiaan.
Se tulee omista kainaloista ja hikoavasta persereiästäsi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3602838SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis652276Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781959Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis661592- 1401532
- 691149
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön264955Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li8932- 39810