Miten saada vatsamakkarat

Anonyymi-ap

Hei! Olen 23v nuori mies ja olen aina ihaillut vatsamakkaroita. Miten saan vatsamakkarat?

8

744

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oon 141 cm ja 32 kg 10v tyttö mun maha näyttää kauheelta kun istun ja yritän vetää vatsaa sisään mulla on istuessa 4 läskimakkaraa edestä näyttää ihan joltain mäkimaisemalta ja sivulta pömppö vatsanympärys 68 cm.

      Haluatko minulta vinkkejä?

      • Anonyymi

        Olet aika vekkuli ja yhtä älykäs! ;-DDD
        Pikkuisen kävelyjä raikkaassa ilmassa, voimistelua ja
        ne mäet alkavat hävitä maisemista.
        Äläkä unohda aterioista hiukan raikkaita vihanneksia ja raasteita.
        Ne laskevat pömppömahan nopeasti!
        Kuukauden kuluttua et halua enää suklaata, karkkia, limuja, ...
        Haluat vain terveellistä ruokaa.


    • Anonyymi

      "Miten saan vatsamakkarat?" No, syömällä paljon makkaraa.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      "Haluatko minulta vinkkejä?"

      Ei halunnut. Tästä(kin) huomaa että avauksen tekijä on ihan pelkkä trollaaja.

      • Anonyymi

        Trollaus-sanaa käyttävät ihmiset, joilla on huono sanavarasto ja äly. Tässä tapauksessa pikemmin trollausta oli 10-vuotiaan tytön teksti, jossa tarjouduttiin antamaan vinkkejä. Siinäkin oli oikeasti kyse ahdistuneen ihmisen huumorista tai parodiasta eikä niinkään trollaamisesta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Trollaus-sanaa käyttävät ihmiset, joilla on huono sanavarasto ja äly. Tässä tapauksessa pikemmin trollausta oli 10-vuotiaan tytön teksti, jossa tarjouduttiin antamaan vinkkejä. Siinäkin oli oikeasti kyse ahdistuneen ihmisen huumorista tai parodiasta eikä niinkään trollaamisesta.

        Kirjoitat sen verran pisteliäästi ja hyvällä suomella, että sinun täytyy olla jo yläasteella. Luultavasti kuukautisetkin jo on, vaikka oletkin impi. Parempi ollakin impi kuin ryhtyä paniikkiratkaisuihin. Sinun pitää hankkia itsellesi poikaystävä, vaikka vihaatkin siroluista veljeäsi. Sinulla on tosi isot ja paksut luut.


    • Anonyymi

      Tietty kiihoke toki, kun vatsamakkaroilla varustettu nainen ratsastaa munan päällä.
      Tissit hytkyy ja vatsamakkarat myös. Pistävä hien haju kuuluu asiaan.
      Se tulee omista kainaloista ja hikoavasta persereiästäsi.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      360
      2838
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      65
      2276
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1959
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      66
      1592
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1532
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      69
      1149
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1019
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      264
      955
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      8
      932
    10. 39
      810
    Aihe