sitten kysyä mitä sinä oikeasti ajattelet minusta.
Tai vaihtoehtoisesti alkaa vaan karttaa sinua kunnes tämä menee ohi.
Näin ei voi jatkaa. Tulen hulluksi tässä epätietoisuudessa ja kuvitelmissa.
Tai vaihtoehtoisesti alkaa vaan karttaa sinua kunnes tämä menee ohi.
Näin ei voi jatkaa. Tulen hulluksi tässä epätietoisuudessa ja kuvitelmissa.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Mikset kysy suoraan jollain tavalla?
En vaan jotenkin saa selvää hänestä. En tiedä. En tajua miten tässä näin kävi.
On olemassa ihmisiä joita ei edes omat vanhemmat koskaan tule tuntemaan vaikka olisivat lapsensa kanssa pitkälle vanhuuteen joka päivä tekemisissä.
Parisuhteessa tällaisen kanssa saattaa pelkuriluonteella olla jokainen päivä epävarmuutta.
Draamaa ,draamaa.Toiset rakastaa ,toiset karttaa tällaisia henkilöitä.
Itse rakastan tällaisia ihmisiä.
Lapsia suunnitellessaan ei kannata missään nimessä tällaisen draama ihmisen kanssa edetä Hyvää päivää toivotusta pitemmälle.
Lapsettomana ,itsevarmana, sekä vähän samanlaisena persoonana, se voi ollakin sitten parasta rakkautta ikinä.
Tämä mies jättää ainakin palstan ei täällä tule hullua hurskaammaksi.
Pakkohan tämä on jättää pian. Tätä apinalaumaa kukaan jaksa.
Mihin se trolli nyt omasta valtakunnastaan menisi? 😅
Sinä varmaan jumitut tänne kuolemaasi saakka, olet tärkeä vastavaikuttaja ihmisten positiivisiin juttuihin.
Tai jos sinä trolli jäät kuitenkin yksin. Pahoittelut siitä.
Tuotat minulle epävarmuutta ja se onkin oikeastaan hyvä asia. On oltava epävarma, ei varma. Se voi olla se särö, josta valo pääsee sisälle. Minä en tule sinulta kysymään, koska minä rakastan miestäni mutta sinä olet myös erityinen mies mutta ei minulle mutta jollekin…
Ei ole sinulle tuo aloitus! Pidä siitä miehestäsi kiinni äläkä muuta kuvittele!
Hyvä suunnitelma. .
Kokeile mitä siitä seuraa jos lähet toteutaan ...
Kaikki ei toteuta ...
toteuttamaan!
En toteuta mutta toivon, että joku toteuttaa…
Minähän sen aloituksen kirjoitin etkä sinä? Jotain rajaa!
Ota käsi jalkovälistäsi ja keskity elämääs pösilö.
Huolehdi omat asiasi pölhö.
Ehkä emme saa hyviä välejä toisiimme aikaiseksi, vaikka niin toivoisin.
Minun ja hänen välit ei ole huonot. Ne ei vaan ole niin läheiset kuin minä haluaisin.
Sinä olet niin todellisuudentajuinen, sitä ihailen, minä kun en ole, vaikka haluaisin. Sinä et jää yksin, niin uskon.
Ei täällä saa selvää kuka puhuu ja kelle. Ei tässä ole muuta vaihtoehtoa kuin painua tosi elämään. Hyvää yötä.
Ethän sinä edes tiedä kuka minä olen. Entäs jos minä haluan olla yksin.
Teepä se, voi kuinka sitä sinulle toivoisin. En tiedä, miten elät mutta ehkä eristyksissä. Olet upea mies ja sinulle on kaikki mahdollista. En ymmärrä.
Minä en halua sinulle pahaa enkä ole miestennielijä.
Minullakin on ihastusta mutta annan järjen voittaa. Olen sinua vanhempi ja kokeneempi. Tiedän, mitä teen.
Hyvät rouvat. Aloitus ei ole mieheltä teille kenellekään
Tätä juttua ei olisi syntynyt, jos minä olisin ollut yhtään viisaampi.
Tämä aloitus ei liity sinuun ja minä olisin rakastunut häneen, vaikka hän olisi ollut kuinka paljon viisaampi.
Harmittaa vietävästi.
Ei meistä kuitenkaan tule paria, vaikka tunteitakin on. Luulen, että molemmat tiedämme sen. Mutta välitän sinusta ja tiedän, että sinäkin välität minusta. Se on ihana tunne😊
Minä olen nainen. Sinä olet myös ja minä en ole lepso. Sanoin jo ettei ole rouville tämä nyt.
Sulla on tosi vastenmielinen tyyli kirjoittaa muka ystävällisesti. Minä en pidä sinusta!
Hyvää yötä, minua väsyttää jo.
Jotenkin on parempi olo nyt.
Minä luulen että tuon aloituksen kohde nukkuu jo sikeästi, joten älkää turhaan omiko. Hirmu innokkaita olette kaikki omimaan ja se vähän ärsyttää.
Hyvää yötä, minä kaipaisin kaveruutta kanssasi vain, se riittää minulle. Minulla kun on jo mies ja hyvä mies. Nyt nukkumaan.
Aamu iltaa viisaampi. Minulle tosiaan tuo kaveruus riittää mutta ei taida tästä tulla palstakaveruutta kummempaa. Se on ok. Oikea elämä vieköön meitä molempia mukanaan. Ehkä taas palailen palstalle päivittämään tilannetta joskus mutta nyt se on au revoir😊
Itsehän sinä tuon aiheutit miksi sanoit ettei meitä tule enään mitä järkeä sitten yhteyttäkään pitää kun minut hylkäsit