Olisi tämänkin hölösuun pitänyt ymmärtää pitää suuvärkkinsä visusti kiinni.
Sara Forsberg paljastaa: " Olen geneettisesti mies"
10
846
Vastaukset
- Anonyymi
Kukko vai kana ? Sen tietää Seta- demari Romutransu.
- Anonyymi
Onko aloittajalla itsellään nyt hyvä olla? Eiköhän tää asia ole loppuun käsitelty!!!!
- Anonyymi
Näin se on. Miksi uskoa tuollaisia pötypuheita...?
Tytöt on tyttöjä, pojat poikia - se on kylmä fakta! - Anonyymi
Ilmankos se on ollut aina niin ärsyttävä mun mielestä. Se selitythän on se että se on mies.
- Anonyymi
JAN TUNSIN KUINKA TAHTI KIIHTYYI
- Anonyymi
Olisko sama tauti Jasmin Mäntylällä?
- Anonyymi
Onko saralla pitkä värkki ?
- Anonyymi
Miksi omat terveystiedotkin täytyy paljastaa julkisuudessa? Eikö jotain voisi pitää ihan itsellään. Miesten kiinnostus tämän paljastuksen jälkeen kyllä hyytyy nopeasti....
- Anonyymi
Jos nykypäivän tallustajat keskittyisivät taloutensa hoitoon samalla intensiviteetillä kuin jalkoväliensä mediatoitotukseen, ei olisi hätäpäivää.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004383
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422026- 631713
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331373Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581347Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93969SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26933Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186706