Liglong r620 kesärengas

Anonyymi-ap

Oikein hyvä kesärengas hintaan nähden mutta talveksi pakko vaihtaa talvirenkaat ,hirveän liukkaat ovat ole valpas 100% joka sekunti jos yrität ajaa talvella varsinkin risteys alueella eilen lähti liiraamaan nyt meni auto lunnastukseen 1mm liikennejakajasta ,en jaksa jatkuvasti olla 100% valpas kun ajaa näillä renkailla talvella ,äärettömän pakko vaihtaa talvirenkaat 50% valpas tiellä ajossa juuri kilahti uusista renkaista tarjous sähköpostiin tulevatko renkaat,ulkopaikka kunnalta vai omalta paikkakunnalta 🤔🤏.

6

364

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Linglong r620 kesärengas= Nyt on talvikumit alla perinteisesti vaihdettuna 1,1h meni ,muuten meni hyvin 2 rengasta tuli väärinpäin menosuunta väärään suuntaan täristää ohjausta ,nyt pystyy ajamaan risteykseen 20-30km/h ei tarvitse pelätä ylimääräistä ohjelmaa tulevaksi.🤔🤗😁.

    • Anonyymi

      Linglong r620 kesärengas =Se regete rengasta ei ollut saatavilla se meni eri rengas tilaukseen maasto70% tie 30% m+s tuo regete olisi ollut neuraali rengas ,50-50% maasto ,maantie nyt 235/85r16 oisin ottanut tuolta toiselta paikkakunnalta jos ero olisi ollut 10 ,sama summa tai alle se on jo toinen kerta kun näin käy sama liike ,.Nuo vanhat rrenkaat lentää heti kierrätys kasaan vaikka pintaa olisikin vielä takana 3mm edessä 5mm kaikenlaisia renkaita saisi netin kautta tilattua kärkkäinen,savenmaa,eurovanne,vannettukku.Suosin vain suomalaisia liikeitä mieluiten renkaat saavaat olla sitten vaikka minkämaalaiset kun vain tiellä pysyy.🤔🤗

      • Anonyymi

        Linglong r620 kesärengas=salud 245/70r16 talvirengas pystyy ajamaan talvikelillä samanlailla kuin ,linglong r 620 kesärenkailla kesäkelillä risteykseekin pystyy ajamaan jopa 50km/h talvikelillä salud talvirengas ,tuo uusi kesärengaskin taisi olla tuolla nimellä vain koolla 235/85r16 m+s maasto70% maantie 30% ,.Täytyy kokeilla sitten mahtuuko ratas pyörimää pyöräkotelossa ,samalla vaihtaa renkaat oikein päin tärryyttää melko kovasti.Kesä renkaat menee ensi kuukauden puolelle kun renkaat tulevat 🤔.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Linglong r620 kesärengas=salud 245/70r16 talvirengas pystyy ajamaan talvikelillä samanlailla kuin ,linglong r 620 kesärenkailla kesäkelillä risteykseekin pystyy ajamaan jopa 50km/h talvikelillä salud talvirengas ,tuo uusi kesärengaskin taisi olla tuolla nimellä vain koolla 235/85r16 m s maasto70% maantie 30% ,.Täytyy kokeilla sitten mahtuuko ratas pyörimää pyöräkotelossa ,samalla vaihtaa renkaat oikein päin tärryyttää melko kovasti.Kesä renkaat menee ensi kuukauden puolelle kun renkaat tulevat 🤔.

        Linglong 235/70r16 mittarivirhe 10km/h maavara etuakselin kohdalta 18,5cm Sailun 245/70r16 mittarivirhe 7km/h maavara 21cm etuakselin kohdalta 🤔 mikähän se on sitten renkaalla sailun 235/85r16 maavara ??,? sitten kun kesä ajoa ruvetaan suorittamaan mittarivirhe 5+km/h???.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Linglong 235/70r16 mittarivirhe 10km/h maavara etuakselin kohdalta 18,5cm Sailun 245/70r16 mittarivirhe 7km/h maavara 21cm etuakselin kohdalta 🤔 mikähän se on sitten renkaalla sailun 235/85r16 maavara ??,? sitten kun kesä ajoa ruvetaan suorittamaan mittarivirhe 5 km/h???.

        Liglong r620 kesärengas= sailun kesärengas 235/85r16 maavara olisi 25cm etuakselin kohdalta sopii pyräkoteloon eri asia sopiiko kääntymään ettei tartu muoveihin kiinni jos sopii kääntymään maastoajoa ei voi suorittaa tarttuu muoveihin ,mittari virhe jää suorittamatta se jää myöhemälle🤔.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Liglong r620 kesärengas= sailun kesärengas 235/85r16 maavara olisi 25cm etuakselin kohdalta sopii pyräkoteloon eri asia sopiiko kääntymään ettei tartu muoveihin kiinni jos sopii kääntymään maastoajoa ei voi suorittaa tarttuu muoveihin ,mittari virhe jää suorittamatta se jää myöhemälle🤔.

        Liglong r620 kesärengas= sailun kesärengas 235/85r16 sopii pyöräkoteloon ,maastoajoa ei kuitenkaan voi suorittaa sanoo raap,raap tarttuu kiinni ei jouston varaa 50mm korin korotus olla pitäs ettei raapis muoveja maavara muuten etuakselin kohdalta 28cm ,joku tärkeä asia vielä ei muista lisätään myöhemmin ??🤔🤔.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      90
      8546
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      42
      4748
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      41
      4421
    4. Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?

      Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit
      Maailman menoa
      46
      2623
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      99
      1500
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      40
      1306
    7. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1256
    8. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      64
      1162
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      39
      1160
    10. Kannattaa toimia yleisesti ottaen

      Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo
      Ikävä
      167
      1100
    Aihe