Kaikesta huolimatta,
edelleen samat tunteet.
Halusin vaan sanoa sulle.
Antaa olla. 💛💔🔐⚰🪦
edelleen samat tunteet.
Halusin vaan sanoa sulle.
Antaa olla. 💛💔🔐⚰🪦
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Oletko menettänyt jonkun rakkaan kuolemalle? Minäkin…
Ei tää sellaiseen liity.
Mutta olen kyllä aiemmin.
Päässä soi vaan Behmin Hei Rakas.. tauotta... 😪
Kenelle ajatellen? Tai siis ketä ajattelet? Kuka se rakkaasi on, eikö löytynyt ja oot nyt pettynyt? Älä tee mitään tyhmää.
Et vastaa tähän........ Miten tämä pitäisi ymmärtää?
Mitä enää pitäisi vastata?
Tuohan kysyi, etkö löytänyt ja siksi petyit. Ja että ketä ajattelet. Olisiko kiinnostus tietää, jos se osuisi häneen. Kannattaisiko kertoa, jos joku tietty henkilö on sulla mielessä? Ihan sen takia, että pääsisitte yhteyteen toistenne kanssa.
Olet tehnyt mies naisena esiintyen ton profiilin! Häpeä!
Sehän tehtailee näitä lähes joka viikko, se joka näihin uskoo ei ehkä päästele täysillä
Mitä kautta selvitit että kyseessä on mies
Eiköhän sellaisia asioita voi päätellä ihan sisällöstä ja toistuvuudesta. Sivusta ja voin muuten lainata sulle henkistä pääomaa jos tarttet niin ei tarvitse pälyillä sen ihmeemmin
Toisten päättelykyky ja ongenheitto veteen myös monen hudin jälkeen saattaa aiheuttaa paranoiaa joka lähtöön ja tunnelmaan
Mihin tarvitsen henkistä pääomaa sun mielestä, jos käyn kysymässä yhden kysymyksen? Näyttää, että sulla on sellaiselle ennemminkin tarvetta. 10.37
Lähes liikuttavaa..😌
Sun varmaan kannattaa sitten tutkiskella itseäsi uudemman kerran, kun noin päättelet ja oot varma. Omien tietojeni mukaan olen nainen. Edelleen.
Vai ehtikö se edes alkaa?
No eipä tainnut mikään edes ehtiä alkamaan. :(
Minusta surullista tälla palstalla on juuri se, ettei voi yhtään luottaa siihen, onko kirjoittaja edes sukupuoleltaan mitä antaa ymmärtää. Ajattelen täällä olevan jonkun verran toisena esiintyviä henkilöitä, jotka hyvinkin tarkasti on perehtynyt alkuperäisen ihmisen elämään. Ja jälleen tullaan hokemaan, ei mikään oikeasti selviä täällä vaan IRL, ei ainakaan ihmissuhteet ja heidän tunteet toisiaan kohtaan.
Ei ne selviä ennenkuin se yhteys on olemassa
Mielisairaiden kokoontumispalsta joilla ei ole muuta elämää. Pelkästään yksi sankari kirjoittaa tänne varmaan tuhansia viestejä joka vuorokausi. Maaninen skitsofrenia on sellainen juttu että internettiin näitä ei tulisi päästää ikinä.
Kyllä olen samaa mieltä tästä äijästä, josta on kirjoiteltu vuosia. En lähde nyt alleviivaamaan mitä kaikkea jännää muut freenikot on yrittäneet saada näistä käppäukon lätinöistä aikaan
Sen verran, että yksi primus motor vissiin riittää massapsykoosiin
Alleviivaa nyt vaan. Anna tulla, katsotaan mitä noi sun alleviivailut kertoo. Ois kiva kuulla.
-sivusta
Mistä ihmeen massapsykoosista puhut? Onko sulla sellaisia oireita? Ainakaan meillä ei täällä ole. Kerro miltä se tuntuu
No mutta se on hyvä, ettei TEILLÄ ole🤭🤭🤭👍
Mitähän sekin asia sulle kuuluu- tarkoitan että oletko elellyt jo pitkään siinä kaikkivoipaisuuden tilassa, että kaikki kuuluu sulle tai liittyy sinuun? Eritoten tässä digitaalisessa vessan seinässä. Kiinnitin huomiota narsistiseen sävyyn, ei sinänsä muuta.
On siinä ollut folie deux- ilmiön ylläpitäjällä tasapainottelemista, että hitailla pysyy usko yllä
Tarkoittaa että muilla lukijoilla ei ole.
Mitä hemmetin pommitusta täällä on taas? On se kumma juttu, että jokaisen teksteihin täällä pitää tuoda kaikki p*ska, mitä vain ikinä löytää päästään. Tarkoitan näitä kommentteja, jotka ovat niin älyttömiä ja asiattomia, ettei ole tosikaan. Aloittajalle sellaisia terveisiä, että nyt miettiä asioita.
Tiäkkö ku ei jaksa enää. Mielenkiintoista ensin tapella toisessa aloituksessa naisena naisen kanssa , ja sit tällästä..
Ja kun se on ihan sama kirjotanko nikillä vai anona, jännästi joku tietää et se oon minä..
Ymmärrän, mutta ota huomioon, että joskus ne ovat vain maalitusta summassa ja siksi osuvat sinne sun tänne ja jos juurikin sinun kirjoitukseen, niin koet sen olleen juurikin sinulle tarkoitettu, vaikka niin ei olisi. Niinhän ne on nekin muut asiat, joilla pommitetaan summassa yrittäen saada osumaa oikeaan kohteeseen kuitenkaan onnistumatta. Osaksi voi tottakai osuakin ja jos alkaa näyttää siltä, että hieman liikaakin, niin tiedät, mitä tehdä.
Ehkä ei pitäisikään epäillä kaikenlaista negatiivista oletuksena. Kirjoittaja kirjoittaa kuitenkin asiat kuten ne tuntee ja näkee. Se on vastaanottajan ongelma jos näkee siinä peikkoja. Ei ole pakko uskoa, mutta saa uskoa. Ei ole pakko vastaanottaa, mutta saa vastaanottaa ja toivoa aina saa. Varsinkin nimimerkin alla kirjoittavista kyllä oppii tuntemaan paljon sanoista ja niiden välistä jos seuraa enemmän.
en tiedä mitä pyöritystä tää taas on, mutta mikä loppui? alkoiko joku?
antaa olla- se on se mitä sinä sanot
No en tiedä alkoiko löytyikö tai mitään kun ei tiedä mikä oli ja mitä. Niin ja jos alkoi tai löytyikin niin jäi tänne. Ja siihen tais jäädä. Ikävä sinänsä..
Ota selvää asioista niin ei tarvi täällä vinkua ja draamailla. Vai onko tuo draaman kehittely se ”sun juttus”?
Ota selvää..
Niin kysynkö mä jokaiselta ihmiseltä irl et hei sunko kans tuol kaksnelosel puhuin?
Vai miten meinasit et teen?
Ja siis naamatusten vähän hankalaa kun ei asu lähimainkaan aiempia ihmisiä..
Voisit puhua oikeassa elämässä face to face eikä palstalla tehdä virhepäätelmiä.
Naiselta miehelle tämä.
No minä en ole mies jos mulle tarkoitit tuon.