Paineiden purkaja osa 1

Anonyymi-ap

Selailin taas kiimassa nettisivustoja ja tyydytin itseäni sängylläni, katsellen pätkiä joissa mies runkkaan toisen miehen laukeamaan valtavalla paineella. Siinä oli jotain todella kiihottavaa ja aloinkin miettiä, mitä jos itsekin alkaisin tekemään vastaavaa toimintaa. Ajatus alkoi heti laukata eteenpäin ja tyydytys jäi siihen paikkaan. Aloin miettiä missä, miten ja koska tämmöistä tekisin ja kuinka saisin halukkaita asiakkaita mukaan toimintaani. Periaatteessa ei vaikea homma mutta mistä oikea foorumi tai väylä löytää miehiä, Heitä kyllä varmasti olisi, mietin. Tiedustelenko tutuilta halukkuutta, no en hitossa? Eihän nyt tämmöistä voi ehdottaa.

Pari päivää pyörin chatti sivustoilla ja laitoin keskustelupalstoille ilmoituksia, että miehille, niin vapaille kuin ukkomiehillekin apua paineiden purkuun olisi tarjolla. Moni haukkui feikiksi ja saatanan pelleksi, kunnes keskustelimme pidempään 45-vuotiaan perheenisän kanssa. Häntäkin kiihotti kyseinen toiminta ja sovimme tapaamisen kotiini. Kävimme asiat lävitse jo ennen näkemistä, että kuvaisimme toiminnan siten, ettei kumpikaan olisi tunnistettavissa ja tekisimme vain käsihoidon hänelle.

Illalla mies saapui sovittuun aikaa kotiini. Molempia tilanne toki jännitti, häntä ehkä enemmän ja keskustelimme alkuun vähän niitä ja näitä, kunnes siirryimme makkariini jonne olin nojatuolin viereen virittänyt valon ja kamerat molemmin puolin. Mies riisuuntui rauhassa, kun asettelin vielä kamerat kuntoon.
Normaalivartaloinen ja hyvin tavallinen siistiksi ajeltu penis paljaan Hän istuutui ohjeitteni mukaan tuolille, hieman makaavaan asentoon. Siirryin lähemmäksi Jukan jalkojen väliin. Katselin hieman jo turvonnutta kalua jossa terska alkoi tulla esille. Tartuin siihen kiinne kuin ottaen makkaran käteeni ja tunsin ensimmäinen kerran toisen miehen lämpimän kalun, joka tuntui ihanan lämpimältä.

Puristelin sitä hellästi, liuttaen välillä esinahan terskan taakse ja takaisin sen ylitse. Tunsin, miten Jukan kalu alkoi kovettua ja jämäköityä käsissäni. Valutin liukuvoidetta terskalle ja aloin hieroa sitä joka puolelle. Jukan miehisyys seisoi jo kovana, käyristyen voimakkaasti ylöspäin. Hän huokaili vaimeasti, kehuen välillä miten hyvältä voi toisen miehen käsi tuntua. Hieroin välillä molemmilla käsillä, välillä vain terskaa, palleja unohtamatta. Otin mittanauhan koska ajattelin mitata jokaisen miehen kalun videolle. Öljyisin sormin vedin mittanauhan terskan päästä alas asti varren alapuolella kiveksiin asti. ”16 senttiä” Hymyilin Jukalle ja siirsin mitan ottamaan leveyttä varresta. ”5 senttiä….kiva jötikkä” naurahdin ja tunnelma rentoutui entisestään.

Voimistin otettani ja hieron terskan alta peukalolla. Liutin sormia kovalla terskalla joka puolelta, venytin hieman kiveksiä ja puristaen sormilla varren ympärille, liutin sormia hitaasti varrella. Päästin otteen ja katsoin kuinka Jukan hieman jo punertava, suonikas kalu sykki käyristyneenä vasten hänen ala vatsaa. Pallit olivat jo nousseet ja olivat pinkeinä, selkeinä palloina ja tiukkoina nivusissa.

Jatkoin rauhallista hyväilyä. Nautin kalun tunteesta kädessäni ja myös siitä, miten Jukka nautti kosketuksesta ja alkoi vaikeroida ja säpsähdellä purkauksen lähestyessä vääjäämättömästi. Koskettelin hellemmin herkkää sauvaa, välillä kiusoitellen sormenpäillä välillä pyörittäen sormenpäätä terskalla jonne alkoi jo tihkua kiimalimaa. Jukka alkoi huokailla kuuluvammin ja näin miten hänen alavatsansa ja väliliha alkoi supistella. Pyörittelin kättä varrella, hieron palleja, hyväilin terskaa Jukan vaimean muminan lisääntyessä. ”aaaaahhhhh…..ei hitto” Jukka vaikeroi silminnähden nautinnosta ja hänen miehuutensa oli jäykkänä kuin kanki valmiina purkautumiseen. Pidin ihanaa patukkaa pystyssä ja puristelin sykkivää vartta. Tunsin. miten se sykähteli kädessäni. Jukan rinta kohoili, reidet alkoivat heilua puolelta toiselle.

”AAAARRAGGH” Jukka karjaisi ja suoristi vartaloaan ensimmäinen runsaan spermasuihkun purkautuessa korkealle ilmaan ja pudotessa Jukan rinnalle. Pidin sykkivää munaa pystyssä ja seurasin kuin kuinka se lennätti spermaa suihku toisensa jälkeen Jukan päälle ja käsilleni. Lämmintä spermaa alkoi valua sormilleni ja aloin lypsää Jukan palleja tyhjäksi puristaen varresta voimakkaasti. Päähän tuli joka vedolla vitivalkoista spermaa joka sekoittui sormiini.

Päästin kalusta otteen ja se sykki edelleen kovana ja spermaisena Jukan vatsalla. ”Juma, en koskaan oo lauennu noin kovaa”, Jukka puhisi rauhoittaen hengitystään ja sanoi, ettei koskaan ole saanut näin taitavaa käsihoitoa. Pyyhimme jutellessamme itseämme spermoista, Jukan pukeissa takasin päälleen. Nautinto oli niin molemmin puoleinen, että päätimme jatkossakin nähdä ja Jukka lupasi kertoa tutuilleen palvelustani.

Jukka lähti takaisin perheensä luokse ja jäin koneelle editoimaan videoita. Lyhensin videon lyhyempään muotoon ja laitoin laukeamisen molemmista kuvakulmista pariin kertaan näkyville ja latasin palveluun……

1

3343

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä rupesi lukiessa kyrpä seisomaan.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      44
      2176
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      183
      1969
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1362
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1170
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      972
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      919
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      879
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      45
      857
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      825
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      54
      711
    Aihe